Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

„Ważne, by wyjechać bezpiecznie”

polskie_radioNasz ekspert w Radiu Kraków w audycji „Przed hejnałem” odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania: Czym różni się praca sezonowa od pracy tymczasowej? Czy wyjechać do pracy może każdy? Posłuchaj i dowiedz się.

Inne pytania, które zadaje sobie większość osób myślących o wyjeździe: Jaką pracę podjąć za granicą: legalną czy „na czarno”? Czy warto współpracować z agencją? Co konkretnie opiekunkom, budowlańcom czy studentom oferuje agencja? Jak wyjechać bezpiecznie i gdzie szukać informacji na temat bezpiecznego wyjazdu?

W rozmowie na żywo swoim dotychczasowym doświadczeniem w pracy za granicą, obawami, nadziejami oraz motywacją do kolejnego wyjazdu dzieli się z Wami pani Magdalena, przyszła opiekunka osób starszych w Niemczech.

Posłuchaj:
„Przed hejnałem” - Radio Kraków, 13.06.2011, rozmawia Grzegorz Bernasik


[player:mp3:/audio/audio1.mp3]


Udział agencji pośrednictwa pracy Aterima w audycji został zorganizowany w ramach działań, jakie Aterima prowadzi na rzecz bezpiecznej pracy za granicą i przeciwdziałania współczesnym formom niewolnictwa.

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy