Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

„Ważne, by wyjechać bezpiecznie”

polskie_radioNasz ekspert w Radiu Kraków w audycji „Przed hejnałem” odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania: Czym różni się praca sezonowa od pracy tymczasowej? Czy wyjechać do pracy może każdy? Posłuchaj i dowiedz się.

Inne pytania, które zadaje sobie większość osób myślących o wyjeździe: Jaką pracę podjąć za granicą: legalną czy „na czarno”? Czy warto współpracować z agencją? Co konkretnie opiekunkom, budowlańcom czy studentom oferuje agencja? Jak wyjechać bezpiecznie i gdzie szukać informacji na temat bezpiecznego wyjazdu?

W rozmowie na żywo swoim dotychczasowym doświadczeniem w pracy za granicą, obawami, nadziejami oraz motywacją do kolejnego wyjazdu dzieli się z Wami pani Magdalena, przyszła opiekunka osób starszych w Niemczech.

Posłuchaj:
„Przed hejnałem” - Radio Kraków, 13.06.2011, rozmawia Grzegorz Bernasik


[player:mp3:/audio/audio1.mp3]


Udział agencji pośrednictwa pracy Aterima w audycji został zorganizowany w ramach działań, jakie Aterima prowadzi na rzecz bezpiecznej pracy za granicą i przeciwdziałania współczesnym formom niewolnictwa.

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15