Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Teraz u nas większe składki do ZUS!

zus_logoMiło nam poinformować, że zwiększyliśmy stawkę, od której odprowadzane są składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dla zatrudnionych u nas Opiekunów!

Wraz z początkiem nowego roku wprowadziliśmy dodatkowe korzyści dla naszych Pracowników. Opiekunowie już u nas zatrudnieni dobrze o tym wiedzą, a teraz także i Kandydatom do pracy z nami przekazujemy dobrą wiadomość: od stycznia 2016 roku składki do ZUS odprowadzamy od stawki 1 850 zł brutto.

Dodatkowo przypominamy, że cały czas trwania współpracy z nami (również okres pobytu w Polsce) jest zaliczany do okresów składkowych w ZUS. 

Więcej informacji na temat składek oraz emerytur znaleźć można w artykule „Zapracuj na godną emeryturę!”.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy