Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla Opiekunów!

Opiekunów z Krakowa i okolic zapraszamy na bezpłatne szkolenie organizowane we współpracy z naszym partnerem. Uczestnicy kursów zyskają wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu opieki. 

Szkolenie odbędzie się w Krakowie 3 marca. Udział w warsztatach to wspaniała okazja do uporządkowania oraz rozszerzenia swojej wiedzy na temat opieki. 

Zapraszamy do udziału Kandydatów zainteresowanych współpracą z ATERIMA MED oraz Opiekunów już u nas zatrudnionych. Nie trzeba spełnić żadnych dodatkowych warunków. 

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem tel. 12 341 15 15. Liczba miejsc ograniczona!

Spotkanie podzielone zostanie na dwie części. W pierwszej z nich omówione zostaną psychologiczne aspekty opieki i kwestie wspierania pacjentów i opiekunów w leczeniu i pielęgnacji. Druga część szkoleń odbędzie się w formie warsztatów, dzięki czemu Opiekunowie rozszerzą praktyczne umiejętności z zakresu opieki nad osobą w podeszłym wieku lub przewlekle chorą. 

W trakcie szkolenia poruszone zostaną następujące tematy:

formy opieki długoterminowej i sposoby jej realizacji, 

potrzeby człowieka (biologiczne, psychiczne, społeczne i duchowe), 

podstawowa terminologię z zakresu anatomii, fizjologii, patologii i higieny,

aspekt jakości życia i opieki w niepełnosprawności, podeszłym wieku, chorobach przewlekłych i wynikającej z nich ograniczonej zdolności pacjenta do samoopieki, 

pierwsza pomoc w stanach zagrożenia życia (zadławienie, nagłe zatrzymanie krążenia, akty samobójcze), 

komunikowanie się z chorym,

czynności pielęgnacyjno-higieniczne u chorego leżącego,

pomoc choremu przy chodzeniu (asekuracja, czwórnóg, balkonik), 

obserwacja pacjenta (skóry, zachowania, wydalin, wydzielin) 

w monitorowaniu procesu pielęgnacyjnego, 

przemieszczanie i sadzanie chorych bez użycia pomocy technicznych i z ich użyciem (podnośniki, pionizatory i łatwoślizgi) 

z uwzględnieniem zasad bezpiecznego przemieszczania,

zasady profilaktyki powikłań związanych z długotrwałym unieruchomieniem (w tym odleżyn, przykurczów, itp.).

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Organizatorzy zapewniają catering w trakcie warsztatów oraz materiały szkoleniowo-dydaktyczne. 

Do zobaczenia!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy