Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED nominowana do tytułu „bohaterHR”!

bohaterHRMiło nam przekazać wiadomość, że nasza firma znalazła się w ścisłym gronie finałowych kandydatów do nagrody „bohaterHR”. Nominację w kategorii „Największy sukces HR” otrzymaliśmy za działania w ramach projektu „Zaopiekowani w ATERIMA MED”. 

BohaterowieHR to konkurs, w którym nagradzane są między innymi najlepsze praktyki z dziedziny rekrutacji. Plebiscyt jest częścią konferencji Warszawskie Dni Rekrutacji. W tegorocznej edycji, w gronie wyróżnionych nominacją firm znalazła się ATERIMA MED, a konkretnie program „Zaopiekowani w ATERIMA MED”

Zaopiekowani wyrażają filozofię z jaką w ATERIMA MED podchodzimy do Pracowników. Zależy nam, by osoby wyjeżdżające z nami do pracy w Niemczech, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że zawsze mogą na nas polegać – nawet w razie nieprzewidzianych sytuacji i ewentualnych problemów. Codziennie robimy co w naszej mocy, by przekazywać Pracownikom rzetelne informacje i by stać po Waszej stronie. Na straży takich wartości stoi właśnie ten program. 

Nazwę dla projektu podpowiedzieli nam sami Opiekunowie, mówiąc, że w ATERIMA MED czują się zaopiekowani.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z naszymi zaopiekowanymi Pracownikami na stronie: www.zaopiekowani.pl


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy