Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED nominowana do tytułu „bohaterHR”!

bohaterHRMiło nam przekazać wiadomość, że nasza firma znalazła się w ścisłym gronie finałowych kandydatów do nagrody „bohaterHR”. Nominację w kategorii „Największy sukces HR” otrzymaliśmy za działania w ramach projektu „Zaopiekowani w ATERIMA MED”. 

BohaterowieHR to konkurs, w którym nagradzane są między innymi najlepsze praktyki z dziedziny rekrutacji. Plebiscyt jest częścią konferencji Warszawskie Dni Rekrutacji. W tegorocznej edycji, w gronie wyróżnionych nominacją firm znalazła się ATERIMA MED, a konkretnie program „Zaopiekowani w ATERIMA MED”

Zaopiekowani wyrażają filozofię z jaką w ATERIMA MED podchodzimy do Pracowników. Zależy nam, by osoby wyjeżdżające z nami do pracy w Niemczech, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że zawsze mogą na nas polegać – nawet w razie nieprzewidzianych sytuacji i ewentualnych problemów. Codziennie robimy co w naszej mocy, by przekazywać Pracownikom rzetelne informacje i by stać po Waszej stronie. Na straży takich wartości stoi właśnie ten program. 

Nazwę dla projektu podpowiedzieli nam sami Opiekunowie, mówiąc, że w ATERIMA MED czują się zaopiekowani.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z naszymi zaopiekowanymi Pracownikami na stronie: www.zaopiekowani.pl


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15