Aktualności

"Poleć nam godną zaufania koleżankę" – wyniki konkursu!

GRATULACJE

Ogłaszamy wyniki konkursu, w którym zachęcaliśmy Was do polecania kandydatów do pracy z nami jako Opiekunka osób starszych w Niemczech. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia – na najaktywniejszych uczestników już czekają nagrody! 

Przypominamy, że ogłaszany m. in. na naszej stronie internetowej konkurs polegał na poleceniu nam nowego pracownika, który wyjedzie z ATERIMA MED między 16 lipca a 16 września i przepracuje w Niemczech minimum 30 dni. 

Miło nam przekazać wiadomość, że laureatkami konkursu „Poleć nam godną zaufania koleżankę” zostały:

  • Pani Danuta z Gryfic,
  • Pani Urszula z Wisły,
  • Pani Jolanta z Gołdapi.

Wszystkie trzy panie poleciły po dwie osoby, które wyjechały z nami do Niemiec, dlatego poza premią pieniężną, którą na stałe gwarantujemy za polecenia, otrzymują do wyboru: 

  • ekskluzywne kosmetyki marki Dior, 
  • kartę upominkową do drogerii Sephora, 
  • kartę upominkową do sklepu MediaMarkt.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy! Ze zwyciężczyniami skontaktujemy się telefonicznie w sprawie odbioru nagrody.

Cały czas nagradzamy! Przypominamy o naszym stałym programie premii za polecenia i zachęcamy do rekomendowania kandydatów do pracy z ATERIMA MED. 

Informację o dodatkowym wynagrodzeniu, które wynosi 400 zł brutto znaleźć można w umowie – wyjaśnia Agnieszka Brzezińska-Łukasik, Kierownik Zespołu Rekrutacji Regionalnej ATERIMA MED. – Skontaktuj się z nami i podaj nazwisko poleconej osoby. Premię otrzymasz, gdy rekomendowana osoba wyjedzie z ATERIMA MED do Niemiec i przepracuje minimum 30 dni

Niektóre z bieżących ofert znaleźć można tutaj. Więcej ogłoszeń oraz szczegółowe warunki stałego programu poleceń poznać możecie kontaktując się z nami:

tel. 12 297 66 55

Do usłyszenia!

polec_nam