Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

"Poleć nam godną zaufania koleżankę" – wyniki konkursu!

GRATULACJE

Ogłaszamy wyniki konkursu, w którym zachęcaliśmy Was do polecania kandydatów do pracy z nami jako Opiekunka osób starszych w Niemczech. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia – na najaktywniejszych uczestników już czekają nagrody! 

Przypominamy, że ogłaszany m. in. na naszej stronie internetowej konkurs polegał na poleceniu nam nowego pracownika, który wyjedzie z ATERIMA MED między 16 lipca a 16 września i przepracuje w Niemczech minimum 30 dni. 

Miło nam przekazać wiadomość, że laureatkami konkursu „Poleć nam godną zaufania koleżankę” zostały:

  • Pani Danuta z Gryfic,
  • Pani Urszula z Wisły,
  • Pani Jolanta z Gołdapi.

Wszystkie trzy panie poleciły po dwie osoby, które wyjechały z nami do Niemiec, dlatego poza premią pieniężną, którą na stałe gwarantujemy za polecenia, otrzymują do wyboru: 

  • ekskluzywne kosmetyki marki Dior, 
  • kartę upominkową do drogerii Sephora, 
  • kartę upominkową do sklepu MediaMarkt.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy! Ze zwyciężczyniami skontaktujemy się telefonicznie w sprawie odbioru nagrody.

Cały czas nagradzamy! Przypominamy o naszym stałym programie premii za polecenia i zachęcamy do rekomendowania kandydatów do pracy z ATERIMA MED. 

Informację o dodatkowym wynagrodzeniu, które wynosi 400 zł brutto znaleźć można w umowie – wyjaśnia Agnieszka Brzezińska-Łukasik, Kierownik Zespołu Rekrutacji Regionalnej ATERIMA MED. – Skontaktuj się z nami i podaj nazwisko poleconej osoby. Premię otrzymasz, gdy rekomendowana osoba wyjedzie z ATERIMA MED do Niemiec i przepracuje minimum 30 dni

Niektóre z bieżących ofert znaleźć można tutaj. Więcej ogłoszeń oraz szczegółowe warunki stałego programu poleceń poznać możecie kontaktując się z nami:

tel. 12 297 66 55

Do usłyszenia!

polec_nam

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy