Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Już po studiach? Pracuj jako Opiekun osób starszych w Niemczech!

Skończyłeś studia lub masz przerwę w nauce? Nie masz planów na wakacje? Chcesz podszkolić niemiecki i podreperować swój budżet? Zgłoś się do nas!

Jeśli szukasz wakacyjnej pracy, to proponujemy Ci wyjazd do Niemiec jako Opiekun osób starszych. Nie jest to łatwa praca, ale daje ogromną satysfakcję i wymierne korzyści. Od kandydatów wymagamy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i choćby niewielkiego doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub niesamodzielną. 

Więcej informacji o warunkach pracy i korzyściach płynących z wyjazdu do pracy w Niemczech znajdziesz na naszej podstronie ATERIMA MED - Dla młodych. Tam również przygotowaliśmy krótki quiz, który pomaga sprawdzić, czy ta praca jest dla Ciebie.

Polecamy również wywiad z Moniką, która wyjechała z nami do pracy w opiece po studiach licencjackich i opowiada o swoich doświadczeniach z wakacyjnej pracy w Niemczech. 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!