Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Już po studiach? Pracuj jako Opiekun osób starszych w Niemczech!

Skończyłeś studia lub masz przerwę w nauce? Nie masz planów na wakacje? Chcesz podszkolić niemiecki i podreperować swój budżet? Zgłoś się do nas!

Jeśli szukasz wakacyjnej pracy, to proponujemy Ci wyjazd do Niemiec jako Opiekun osób starszych. Nie jest to łatwa praca, ale daje ogromną satysfakcję i wymierne korzyści. Od kandydatów wymagamy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i choćby niewielkiego doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub niesamodzielną. 

Więcej informacji o warunkach pracy i korzyściach płynących z wyjazdu do pracy w Niemczech znajdziesz na naszej podstronie ATERIMA MED - Dla młodych. Tam również przygotowaliśmy krótki quiz, który pomaga sprawdzić, czy ta praca jest dla Ciebie.

Polecamy również wywiad z Moniką, która wyjechała z nami do pracy w opiece po studiach licencjackich i opowiada o swoich doświadczeniach z wakacyjnej pracy w Niemczech. 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy