Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

48 lekcja języka niemieckiego: Z wizytą u fryzjera

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną lekcją naszego kursu językowego, w której opiekunka Basia zamawia dla swojej podopiecznej domową wizytę fryzjerską.

W przygotowanym dialogu Basia rozmawia z panią Schulz o potrzebie skrócenia włosów. Lekcja obfituje w słownictwo, które może być przydatne w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, np. „spłukiwać szampon”, „suszarka do włosów”, „zrobić trwałą”. Ponadto przygotowaliśmy ciekawe ćwiczenie na pamięć, spostrzegawczość i znajomość słownictwa.

Lekcja jest przygotowana w wersji elektronicznej oraz do druku. Dialogi są dostępne również w postaci nagrań audio.


Najnowsza lekcja niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. K.LB.


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy