Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Szkolenia "Bezpieczna praca za granicą"

Wszystkie osoby zainteresowane pracą za granicą zapraszamy na szkolenia przygotowujące do wyjazdów. W ich trakcie chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące pracy poza krajem.

Przedstawiciele ATERIMA MED opowiedzą podczas szkoleń, jak szukać bezpiecznej pracy za granicą oraz co należy zrobić, aby dobrze przygotować się do wyjazdu. W trakcie spotkań przedstawimy także aktualne oferty pracy jako Opiekun osób starszych w Niemczech z ATERIMA MED. 

Najbliższe szkolenia odbędą się w następujących miastach:

  • 24 września, g. 10:00 - GDAŃSK
    Powiatowy Urząd Pracy, ul. 3 Maja 9, Gdańsk  

  • 29 września, g. 10:00 - SŁUPSK
    Urząd Pracy, ul. Leszczyńskiego 9, Słupsk

Już niebawem szkolenia także w innych miastach!

Do zobaczenia!


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy