Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED współpracuje ze szkołą Cosinus

Roczny kurs zawodowy jest bezpłatny i przygotowuje do pracy jako opiekun osoby chorej lub w podeszłym wieku. W trakcie kursu uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in. w jaki sposób profesjonalnie zajmować się podopiecznymi oraz współpracować z pielęgniarkami i personelem medycznym. 

- Zależy nam, by osoby, które chcą do nas dołączyć miały możliwość pogłębiania swojej wiedzy i doświadczenia. Dlatego też zdecydowaliśmy się znaleźć partnera, który w ramach prowadzonych zajęć, połączy merytoryczną wiedzę z praktycznymi umiejętnościami – mówi Monika Nowicka, kierownik ds. rozwoju w ATERIMA MED – Wierzę, że to będzie bardzo owocna współpraca – dodaje.

Ponadto dla kursantów istnieje możliwość uczestnictwa w dodatkowych zajęciach z języka niemieckiego. Tematyka zajęć jest dopasowana merytorycznie do zakresu przyszłych obowiązków słuchaczy.

Informacje na temat dodatkowych zajęć językowym można uzyskać, pisząc na adres kursy@aterima-med.pl.

 
 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!