Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED współpracuje ze szkołą Cosinus

Roczny kurs zawodowy jest bezpłatny i przygotowuje do pracy jako opiekun osoby chorej lub w podeszłym wieku. W trakcie kursu uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in. w jaki sposób profesjonalnie zajmować się podopiecznymi oraz współpracować z pielęgniarkami i personelem medycznym. 

- Zależy nam, by osoby, które chcą do nas dołączyć miały możliwość pogłębiania swojej wiedzy i doświadczenia. Dlatego też zdecydowaliśmy się znaleźć partnera, który w ramach prowadzonych zajęć, połączy merytoryczną wiedzę z praktycznymi umiejętnościami – mówi Monika Nowicka, kierownik ds. rozwoju w ATERIMA MED – Wierzę, że to będzie bardzo owocna współpraca – dodaje.

Ponadto dla kursantów istnieje możliwość uczestnictwa w dodatkowych zajęciach z języka niemieckiego. Tematyka zajęć jest dopasowana merytorycznie do zakresu przyszłych obowiązków słuchaczy.

Informacje na temat dodatkowych zajęć językowym można uzyskać, pisząc na adres kursy@aterima-med.pl.

 
 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy