Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Pracujemy dla najlepszych: Arthur Murray Dance Studio w Krakowie

arthur murray_1Studio tańca Arthur Murray ma ponad stuletnią tradycję. Takich szkół jest na świecie 300, a ta w Krakowie od wielu miesięcy korzysta z usług ATERIMA w zakresie doradztwa personalnego. Zapraszamy do obejrzenia filmu o działalności studia Arthur Murray i współpracy z nami.  

Arthur Murray Dance Studio działa w oparciu o autorską metodę nauki tańca, która zyskała światową sławę już w 1914 roku. Szkoła w Krakowie jest równocześnie pierwszą w Polsce korzystającą z tej metody. Studio oferuje zajęcia tańca zarówno dla par jak i singli.

ATERIMA współpracuje z Arthur Murray Dance Studio w ramach projektów z zakresu doradztwa personalnego. Dla krakowskiej szkoły tańca wdrażamy rozwiązania kadrowo – płacowe, rekrutujemy pracowników. 

Pracujemy z najlepszymi, a dowodem na to jest współpraca z firmą o takiej tradycji, jak Arthur Murray Dance Studio – mówi Bartosz Wiktorowicz, Key Account Manager ATERIMA. – Jesteśmy wdzięczni za zaufanie w zakresie rozwiązań HR.

O działalności naszego klienta, a także o współpracy z nami opowiada w filmie Katarzyna Ścigała – manager i instruktor tańca Arthur Murray Dance Studio. 

Zapraszamy do obejrzenia wideo.

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!