Aktualności

Pracujemy dla najlepszych: Arthur Murray Dance Studio w Krakowie

arthur murray_1Studio tańca Arthur Murray ma ponad stuletnią tradycję. Takich szkół jest na świecie 300, a ta w Krakowie od wielu miesięcy korzysta z usług ATERIMA w zakresie doradztwa personalnego. Zapraszamy do obejrzenia filmu o działalności studia Arthur Murray i współpracy z nami.  

Arthur Murray Dance Studio działa w oparciu o autorską metodę nauki tańca, która zyskała światową sławę już w 1914 roku. Szkoła w Krakowie jest równocześnie pierwszą w Polsce korzystającą z tej metody. Studio oferuje zajęcia tańca zarówno dla par jak i singli.

ATERIMA współpracuje z Arthur Murray Dance Studio w ramach projektów z zakresu doradztwa personalnego. Dla krakowskiej szkoły tańca wdrażamy rozwiązania kadrowo – płacowe, rekrutujemy pracowników. 

Pracujemy z najlepszymi, a dowodem na to jest współpraca z firmą o takiej tradycji, jak Arthur Murray Dance Studio – mówi Bartosz Wiktorowicz, Key Account Manager ATERIMA. – Jesteśmy wdzięczni za zaufanie w zakresie rozwiązań HR.

O działalności naszego klienta, a także o współpracy z nami opowiada w filmie Katarzyna Ścigała – manager i instruktor tańca Arthur Murray Dance Studio. 

Zapraszamy do obejrzenia wideo.