Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Pracujemy dla najlepszych: Arthur Murray Dance Studio w Krakowie

arthur murray_1Studio tańca Arthur Murray ma ponad stuletnią tradycję. Takich szkół jest na świecie 300, a ta w Krakowie od wielu miesięcy korzysta z usług ATERIMA w zakresie doradztwa personalnego. Zapraszamy do obejrzenia filmu o działalności studia Arthur Murray i współpracy z nami.  

Arthur Murray Dance Studio działa w oparciu o autorską metodę nauki tańca, która zyskała światową sławę już w 1914 roku. Szkoła w Krakowie jest równocześnie pierwszą w Polsce korzystającą z tej metody. Studio oferuje zajęcia tańca zarówno dla par jak i singli.

ATERIMA współpracuje z Arthur Murray Dance Studio w ramach projektów z zakresu doradztwa personalnego. Dla krakowskiej szkoły tańca wdrażamy rozwiązania kadrowo – płacowe, rekrutujemy pracowników. 

Pracujemy z najlepszymi, a dowodem na to jest współpraca z firmą o takiej tradycji, jak Arthur Murray Dance Studio – mówi Bartosz Wiktorowicz, Key Account Manager ATERIMA. – Jesteśmy wdzięczni za zaufanie w zakresie rozwiązań HR.

O działalności naszego klienta, a także o współpracy z nami opowiada w filmie Katarzyna Ścigała – manager i instruktor tańca Arthur Murray Dance Studio. 

Zapraszamy do obejrzenia wideo.

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy