Aktualności

KONKURS: Bystrym okiem Opiekunki

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym „Bystrym okiem Opiekunki”. Wystarczy przesłać autorskie zdjęcie, przedstawiające ciekawe ujęcie z miejscowości lub regionu w Niemczech. Do wygrania laptop LENOVO z dotykowym ekranem oraz bony upominkowe do perfumerii Sephora.

 

Konkurs trwa od 1 lipca do 30 września 2014 r. Udział w konkursie mogą brać wszystkie osoby, które w tym okresie wyjadą z ATERIMA MED na minimum 30 dni jako Opiekun osoby starszej.

Nagrodą za pierwsze miejsce jest laptop LENOVO IdeaPad S210 Touch. Dodatkowo przyznamy pięć wyróżnień w postaci bonów upominkowych do perfumerii Sephora.

nagrody

 

 

 

 

 

Weź udział w konkursie!

Prace na konkurs można przesyłać e-mailem na adres konkurs@aterima-med.pl lub za pomocą wiadomości MMS na nr 501 890 440 lub tradycyjną pocztą na adres ATERIMA MED ul. Puszkarska 7f, 30-644 Kraków z dopiskiem „Bystrym okiem Opiekunki”.

W zgłoszeniu konkursowym prócz zdjęcia należy podać imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 października 2014 r o godz. 23:59. Liczy się data wpłynięcia zgłoszeń na serwer, skrzynkę lub data stempla pocztowego. 

 

UWAGA! NAGRODY GWARANTOWANE ZA POLECENIA DO WRZEŚNIA

Przypominamy także o premiach za polecenie znajomych! Od 1 lipca do 30 września za polecenia nowych opiekunek przyznajemy nagrody gwarantowane: zestawy kosmetyków, walizki podróżne oraz smartfony SAMSUNG Galaxy S Advance!

Obecnie mamy liczne oferty wyjazdów na wakacyjne zastępstwa. To świetna okazja dla osób, które chciałyby wyjechać po raz pierwszy. Dołącz do ATERIMA MED i zyskuj więcej!