Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

KONKURS: Bystrym okiem Opiekunki

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym „Bystrym okiem Opiekunki”. Wystarczy przesłać autorskie zdjęcie, przedstawiające ciekawe ujęcie z miejscowości lub regionu w Niemczech. Do wygrania laptop LENOVO z dotykowym ekranem oraz bony upominkowe do perfumerii Sephora.

 

Konkurs trwa od 1 lipca do 30 września 2014 r. Udział w konkursie mogą brać wszystkie osoby, które w tym okresie wyjadą z ATERIMA MED na minimum 30 dni jako Opiekun osoby starszej.

Nagrodą za pierwsze miejsce jest laptop LENOVO IdeaPad S210 Touch. Dodatkowo przyznamy pięć wyróżnień w postaci bonów upominkowych do perfumerii Sephora.

nagrody

 

 

 

 

 

Weź udział w konkursie!

Prace na konkurs można przesyłać e-mailem na adres konkurs@aterima-med.pl lub za pomocą wiadomości MMS na nr 501 890 440 lub tradycyjną pocztą na adres ATERIMA MED ul. Puszkarska 7f, 30-644 Kraków z dopiskiem „Bystrym okiem Opiekunki”.

W zgłoszeniu konkursowym prócz zdjęcia należy podać imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 października 2014 r o godz. 23:59. Liczy się data wpłynięcia zgłoszeń na serwer, skrzynkę lub data stempla pocztowego. 

 

UWAGA! NAGRODY GWARANTOWANE ZA POLECENIA DO WRZEŚNIA

Przypominamy także o premiach za polecenie znajomych! Od 1 lipca do 30 września za polecenia nowych opiekunek przyznajemy nagrody gwarantowane: zestawy kosmetyków, walizki podróżne oraz smartfony SAMSUNG Galaxy S Advance!

Obecnie mamy liczne oferty wyjazdów na wakacyjne zastępstwa. To świetna okazja dla osób, które chciałyby wyjechać po raz pierwszy. Dołącz do ATERIMA MED i zyskuj więcej!

 
 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy