Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

KONKURS: Bystrym okiem Opiekunki

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym „Bystrym okiem Opiekunki”. Wystarczy przesłać autorskie zdjęcie, przedstawiające ciekawe ujęcie z miejscowości lub regionu w Niemczech. Do wygrania laptop LENOVO z dotykowym ekranem oraz bony upominkowe do perfumerii Sephora.

 

Konkurs trwa od 1 lipca do 30 września 2014 r. Udział w konkursie mogą brać wszystkie osoby, które w tym okresie wyjadą z ATERIMA MED na minimum 30 dni jako Opiekun osoby starszej.

Nagrodą za pierwsze miejsce jest laptop LENOVO IdeaPad S210 Touch. Dodatkowo przyznamy pięć wyróżnień w postaci bonów upominkowych do perfumerii Sephora.

nagrody

 

 

 

 

 

Weź udział w konkursie!

Prace na konkurs można przesyłać e-mailem na adres konkurs@aterima-med.pl lub za pomocą wiadomości MMS na nr 501 890 440 lub tradycyjną pocztą na adres ATERIMA MED ul. Puszkarska 7f, 30-644 Kraków z dopiskiem „Bystrym okiem Opiekunki”.

W zgłoszeniu konkursowym prócz zdjęcia należy podać imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 października 2014 r o godz. 23:59. Liczy się data wpłynięcia zgłoszeń na serwer, skrzynkę lub data stempla pocztowego. 

 

UWAGA! NAGRODY GWARANTOWANE ZA POLECENIA DO WRZEŚNIA

Przypominamy także o premiach za polecenie znajomych! Od 1 lipca do 30 września za polecenia nowych opiekunek przyznajemy nagrody gwarantowane: zestawy kosmetyków, walizki podróżne oraz smartfony SAMSUNG Galaxy S Advance!

Obecnie mamy liczne oferty wyjazdów na wakacyjne zastępstwa. To świetna okazja dla osób, które chciałyby wyjechać po raz pierwszy. Dołącz do ATERIMA MED i zyskuj więcej!

 
 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15