Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek – Letnie upały

Przygotowaliśmy kolejną lekcję niemieckiego „Klimaanlage - czyli sposób na letnie upały”, w której Basia pomaga swojej podopiecznej w gorący dzień. Opiekunka dzięki kilku zwrotom i własnej inicjatywie sprawnie załatwia sprawę z synem pani Schulz.

W 42 lekcji Basia omawia dwa ważne tematy: podpowiada jak można pomóc osobie starszej, by nie zasłabła w letni dzień oraz wskazuje jak można zaproponować rodzinie, by rozwiązali większy problem, związany z obniżeniem temperatury w domu pani Schulz.

Zaproponowane w lekcji dialogi oraz listy wyrażeń przybliżają słownictwo związane z samopoczuciem, np. zrobić się bladym, pocić się, kręcić się w głowie. Podsuwamy także kilka wyrażeń określających pogodę: wypogadzać się, grzmot, upał. Tradycyjnie przygotowaliśmy również ćwiczenia. Tym razem do dopisania są antonimy oraz tłumaczenia zwrotów.
Zachęcamy do pobrania lekcji w Wersji do druku.


UWAGA! KONKURSY!

Zyskaj więcej z ATERIMA MED. Weź udział w wakacyjnych konkursach! Do wygrania m.in. laptop LENOVO z dotykowym ekranem, Smartfon SAMSUNG Galaxy S Advance i zestawy kosmetyków.
Konkursy „Bystrym okiem opiekunki” i „Poleć nam swoich znajomych” trwają od 1 lipca do 30 września 2014 r.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. K.LB

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!