Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Letnia szkoła językowa ATERIMA MED dla Opiekunów osób starszych

atmed16 czerwca ruszyły zajęcia językowe w ramach programu szkoły językowej dla Opiekunów i Opiekunek. Pilotażowy kurs nauki języka niemieckiego prowadzony jest w Szczecinie i potrwa do końca lipca. 

ATERIMA MED uruchomiła program nauki języka niemieckiego dla obecnych pracowników i kandydatów na opiekunów osób starszych.
Po skończonym kursie uczestnicy będą mogli z większą swobodą posługiwać się językiem w codziennej pracy. W zajęciach mogą wziąć udział osoby z podstawową znajomością języka lub chętne do nauki od podstaw. 
Lekcje rozplanowane są na sześć tygodni intensywnej nauki, nastawionej na praktyczne umiejętności porozumiewania się. Kurs prowadzą dobrze przygotowani nauczyciele języka, znający realia pracy opiekunów osób starszych. 

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest status pracownika lub chęć podjęcia pracy za granicą w ATERIMA MED oraz doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą, zdobyte w specjalistycznym ośrodku lub prywatnie (np. opieka nad członkiem rodziny). 

Wkrótce zostaną uruchomione kursy w kolejnych miastach Polski: w Gdańsku, Krakowie, Tarnowie, Wrocławiu oraz Katowicach. 

Dzięki staraniom naszej firmy uczestnicy ponoszą symboliczny koszt udziału w kursie w wysokości 200 zł. ATERIMA MED pokrywa 80% kosztów szkolenia. 

Gorąco zachęcamy do udziału w kursach! 
Osoby zainteresowane odbyciem kursu językowego zapraszamy do kontaktu kursy@aterima-med.pl.

Wszystkich chętnych do podnoszenia poziomu języka zachęcamy także do zapoznania się z lekcjami języka niemieckiego online, dostępnymi na www.aterima-med.pl/niemiecki.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!