Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, ile już umiesz! Czwarty test wiedzy z lekcji j. niemieckiego

Nasz internetowy kurs języka niemieckiego ma już 40 lekcji, więc najwyższa pora upewnić się, czy w ostatnich miesiącach uczyliście się wystarczająco pilnie! Możecie to sprawdzić rozwiązując czwarty test podsumowujący, który obejmuje materiał z lekcji 31-40.

Przed rozpoczęciem testu koniecznie powtórzcie materiał z ostatnich 10 lekcji! W ten sposób odświeżycie sobie potrzebne słownictwo. Ostatnie przygotowane przez nas lekcje niemieckiego dla opiekunów znajdziecie tutaj.

Wśród zadań sprawdzających znajdziecie krzyżówkę, obrazki do podpisania i rozsypanki, z których ułożycie zarówno pojedyncze słowa, jak i całe zdania. Zwróćcie tutaj uwagę na poprawną kolejność wyrazów! Nowością będą ćwiczenia gramatyczne, w których prosimy Was o uzupełnienie poprawnych przyimków lub wybranie poprawnych gramatycznie zdań.

 

Poprawne rozwiązania znajdziecie w wersji do druku, więc na koniec możecie sprawdzić, ilu poprawnych odpowiedzi udało Wam się udzielić.

Test podsumowujący lekcje 31-40 dostępny jest tutaj.

Życzymy powodzenia i czekamy na Wasze opinie o teście w komentarzach!

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy