Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, ile już umiesz! Czwarty test wiedzy z lekcji j. niemieckiego

Nasz internetowy kurs języka niemieckiego ma już 40 lekcji, więc najwyższa pora upewnić się, czy w ostatnich miesiącach uczyliście się wystarczająco pilnie! Możecie to sprawdzić rozwiązując czwarty test podsumowujący, który obejmuje materiał z lekcji 31-40.

Przed rozpoczęciem testu koniecznie powtórzcie materiał z ostatnich 10 lekcji! W ten sposób odświeżycie sobie potrzebne słownictwo. Ostatnie przygotowane przez nas lekcje niemieckiego dla opiekunów znajdziecie tutaj.

Wśród zadań sprawdzających znajdziecie krzyżówkę, obrazki do podpisania i rozsypanki, z których ułożycie zarówno pojedyncze słowa, jak i całe zdania. Zwróćcie tutaj uwagę na poprawną kolejność wyrazów! Nowością będą ćwiczenia gramatyczne, w których prosimy Was o uzupełnienie poprawnych przyimków lub wybranie poprawnych gramatycznie zdań.

 

Poprawne rozwiązania znajdziecie w wersji do druku, więc na koniec możecie sprawdzić, ilu poprawnych odpowiedzi udało Wam się udzielić.

Test podsumowujący lekcje 31-40 dostępny jest tutaj.

Życzymy powodzenia i czekamy na Wasze opinie o teście w komentarzach!

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!