Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Konkurs „O czym rozmawiają renifery na wakacjach?” rozstrzygnięty!

Znamy już zwycięzców konkursu ATERIMA MED, w którym zgłaszaliście swoje pomysły na mini-komiksy z sympatycznymi rogaczami przebywającymi na urlopie. :) Pierwsze miejsce zajęła pani Gabriela Adamczyk ze Szczucina, której praca zdobyła największe uznanie głosujących rogaczy.  

W trwającym od 20 sierpnia konkursie wzięło udział prawie 200 kreatywnych reniferowych fanów, a stada głosujących przyznały im kilka tysięcy rogów! Przesłane przez Was prace były często niezwykle oryginalne, inne – rozbawiły nas do łez. Za wszystkie zgłoszone komiksy z rogami – bardzo dziękujemy! Oczywiście w imieniu swoim oraz wracających z urlopu pod palmami reniferów.

Reniferowy zaprzęg św. Mikołaja wyruszy więc już we wrześniu by nagrodzić najlepsze prace konkursowe. W workach z prezentami znajdzie się iPod shuffle, który poleci do pani Gabrieli Adamczyk ze Szczucina, a także wakacyjne zestawy naszych gadżetów firmowych, które otrzymają: 

  • Urszula Kierzkowska-Brzostowska z Warszawy
  • Karina Kania z Rudy
  • Urszula Chuchla z Zielonej Góry
  • Kasia Grono ze Szprotawy
  • Norbert Mazurkiewicz z Gawrońca
  • Katarzyna Krasowska ze Szczecina
  • Katarzyna Rodycz z Oławy
  • Beata Kiern ze Spychowa
  • Agata Matysiak z Lubichowa 

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach ATERIMA MED! Ze wszystkimi wyróżnionymi parzystokopytnymi skontaktujemy się mailowo.

Wszystkie prace konkursowe można zobaczyć tutaj.


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy