Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Konkurs „O czym rozmawiają renifery na wakacjach?” rozstrzygnięty!

Znamy już zwycięzców konkursu ATERIMA MED, w którym zgłaszaliście swoje pomysły na mini-komiksy z sympatycznymi rogaczami przebywającymi na urlopie. :) Pierwsze miejsce zajęła pani Gabriela Adamczyk ze Szczucina, której praca zdobyła największe uznanie głosujących rogaczy.  

W trwającym od 20 sierpnia konkursie wzięło udział prawie 200 kreatywnych reniferowych fanów, a stada głosujących przyznały im kilka tysięcy rogów! Przesłane przez Was prace były często niezwykle oryginalne, inne – rozbawiły nas do łez. Za wszystkie zgłoszone komiksy z rogami – bardzo dziękujemy! Oczywiście w imieniu swoim oraz wracających z urlopu pod palmami reniferów.

Reniferowy zaprzęg św. Mikołaja wyruszy więc już we wrześniu by nagrodzić najlepsze prace konkursowe. W workach z prezentami znajdzie się iPod shuffle, który poleci do pani Gabrieli Adamczyk ze Szczucina, a także wakacyjne zestawy naszych gadżetów firmowych, które otrzymają: 

  • Urszula Kierzkowska-Brzostowska z Warszawy
  • Karina Kania z Rudy
  • Urszula Chuchla z Zielonej Góry
  • Kasia Grono ze Szprotawy
  • Norbert Mazurkiewicz z Gawrońca
  • Katarzyna Krasowska ze Szczecina
  • Katarzyna Rodycz z Oławy
  • Beata Kiern ze Spychowa
  • Agata Matysiak z Lubichowa 

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach ATERIMA MED! Ze wszystkimi wyróżnionymi parzystokopytnymi skontaktujemy się mailowo.

Wszystkie prace konkursowe można zobaczyć tutaj.


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15