Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa odsłona portalu ATERIMA MED

Z przyjemnością prezentujemy całkiem nową odsłonę naszego portalu. Mamy nadzieję, że dzięki nowatorskiej strukturze strony i  jeszcze atrakcyjniejszej szacie graficznej nasz serwis będzie tym chętniej odwiedzany – zarówno przez opiekunki osób starszych, jak i osoby, które dopiero planują pracę w tym zawodzie.

Na nowej stronie znajdziecie przydatne porady ekspertów z zakresu opieki nad osobami starszymi, ciekawe historie opiekunek, a także artykuły dotyczące między innymi najczęstszych chorób podopiecznych i nowinek prawnych.

Z kolei dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w opiece domowej w Niemczech przygotowaliśmy codziennie aktualizowany dział z ofertami pracy oraz praktyczne porady, które pozwolą Wam dobrze przygotować się do wyjazdu.

Na nowej stronie kontynuować będziemy zamieszczanie lekcji języka niemieckiego opracowanych specjalnie dla opiekunek. Dzięki rozmowom Basi i pani Doris możecie poznawać słownictwo typowe dla pracy opiekunki. Nowa lekcja już wkrótce!

Zapraszamy do częstego korzystania z nowej strony!

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15