Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa odsłona portalu ATERIMA MED

Z przyjemnością prezentujemy całkiem nową odsłonę naszego portalu. Mamy nadzieję, że dzięki nowatorskiej strukturze strony i  jeszcze atrakcyjniejszej szacie graficznej nasz serwis będzie tym chętniej odwiedzany – zarówno przez opiekunki osób starszych, jak i osoby, które dopiero planują pracę w tym zawodzie.

Na nowej stronie znajdziecie przydatne porady ekspertów z zakresu opieki nad osobami starszymi, ciekawe historie opiekunek, a także artykuły dotyczące między innymi najczęstszych chorób podopiecznych i nowinek prawnych.

Z kolei dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w opiece domowej w Niemczech przygotowaliśmy codziennie aktualizowany dział z ofertami pracy oraz praktyczne porady, które pozwolą Wam dobrze przygotować się do wyjazdu.

Na nowej stronie kontynuować będziemy zamieszczanie lekcji języka niemieckiego opracowanych specjalnie dla opiekunek. Dzięki rozmowom Basi i pani Doris możecie poznawać słownictwo typowe dla pracy opiekunki. Nowa lekcja już wkrótce!

Zapraszamy do częstego korzystania z nowej strony!

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy