ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Wyjedź do opieki z nami i wróć przed świętami!

Wyjedź do opieki z nami i wróć przed świętami! To nie wszystko, w ATERIMA MED dostajesz więcej – zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą! Zdecyduj się na wyjazd z nami i zyskaj gwarancję podwyżki podstawy wynagrodzenia - pierwszą podwyżkę otrzymasz już po pierwszym zleceniu, a kolejną już po drugim wyjeździe.

 

 

Na każdym etapie współpracy jesteś pod stałą, profesjonalną i indywidualną opieką Koordynatora. Doświadczony konsultant z chęcią udzieli Ci wsparcia w każdej sytuacji. Wsparcie pielęgniarskie zapewnią Ci nasi eksperci z Biura Medycznego, dzieląc się praktycznymi wskazówkami z zakresu opieki.

A to nie wszystko...

W ATERIMA MED dostajesz więcej!

  • nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę wynagrodzenia już po 1. wyjeździe i kolejną po 2. zleceniu
  • bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej 
  • bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem 
  • telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego 
  • specjalistyczne materiały edukacyjne 
  • webinaria on-line "Profesjonalni w opiece"
  • kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego
  • pomoc psychologa, czyli dyżury telefoniczne "Wsparcie w trudnych chwilach" 
  • nieodpłatne porady prawne

Zachęcamy do wyjazdów na zlecenia 42, 60 i 90-dniowe!

Sprawdź nasze przykładowe oferty!

» Wyjedź i zaopiekuj się sympatycznym Seniorem, który jest osobą poruszającą się ze wsparciem Opiekunki. Bardzo przy tym współpracuje, korzysta też z laski. Senior stara się samodzielnie korzystać z toalety. Podopieczny mieszka ze sprawną żoną, która wspiera Opiekunkę podczas kąpieli Seniora oraz przygotowuje posiłki. Od poniedziałku do piątku do Seniora przychodzi Pflegedienst w celu założenia pończoch uciskowych. W pozostałe dni Senior nie nosi pończoch. Na Opiekunkę czeka w pełni wyposażony pokój w domu jednorodzinnym, z telewizorem oraz z prywatną łazienką i toaletą. Na miejscu gwarantujemy dostęp do Internetu i rower. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

» Na twoją opiekę czeka miła seniorka, która zmaga się z takimi chorobami jak depresja, początki demencji, cukrzyca i reumatyzm. Do podstawowych obowiązków Opiekunki należy przygotowywanie posiłków, dbanie o gospodarstwo domowe, dotrzymywanie towarzystwa, robienie zakupów oraz pomoc w czynnościach higienicznych. Seniorka mieszka ze swoim niepełnosprawnym synem w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki osobny przytulny pokój z telewizorem. Na miejscu można skorzystać z Internetu, jest również do dyspozycji rower oraz samochód z manualną skrzynią biegów. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj. 

» Zaopiekuj się spokojnym seniorem po przebytym zawale, który zmaga się z demencją, arytmią i inkontynencją. Senior potrzebuje pomocy w czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych i dnia codziennego. W domu porusza się ze wsparciem Opiekunki, a na spacerach korzysta z wózka inwalidzkiego. Do dyspozycji ma również laskę i rollator. Senior mieszka razem z żoną, która nadal jest aktywna zawodowo. Seniorka pomaga przy robieniu zakupów. Na Opiekuna czeka w pełni wyposażony pokój w domu jednorodzinnym, z prywatną łazienką. Na miejscu gwarantujemy dostęp do internetu. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

 

 

 

Zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia. Podpowiemy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, a także dostosujemy termin wyjazdu. W ATERIMA MED możesz zarobić nawet do 3500 EUR za 62 dni zlecenia. Wyjeżdżaj z nami regularnie i otrzymaj gwarancję podwyżki! Brzmi dobrze, prawda?

Porozmawiajmy!
Zespół ATERIMA MED

 

 

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →