Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej – w ATERIMA MED nagradzamy lojalność Opiekunów!

W innowacyjny sposób promujemy lojalność, nagradzając tych spośród Opiekunów, którzy są z nami dłużej! W ATERIMA MED wdrożyliśmy nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”. Naszym Opiekunom gwarantujemy podwyżkę wynagrodzenia po pierwszym wyjeździe i kolejną już po drugim zleceniu.

Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej – w ATERIMA MED nagradzamy lojalność Opiekunów!

W ATERIMA MED doceniamy lojalnych Opiekunów, którzy decydują się na dłuższe wyjazdy do Niemiec właśnie z nami. W dzisiejszych czasach szczególnie ważna jest stabilność, bezpieczeństwo zatrudnienia i atrakcyjne oferty – dlatego w ATERIMA MED dostajesz więcej!

Związanie się na dłużej z jedną firmą sprawia, że nie musisz walczyć i zabiegać o kolejne zlecenia. Możesz więc wygodnie zaplanować pobyt w Polsce i optymalny dla Ciebie czas wyjazdu na zlecenie. Dzięki temu rozwiązaniu nie tracisz czasu na aplikowanie do kolejnych firm i nie przechodzisz ponownie męczącego procesu rekrutacji. Postaw na sprawdzone rozwiązanie pozostając z firmą, którą już znasz!

Dlaczego warto być lojalnym i wyjeżdżać na zlecenia z jedną firmą?

Dzięki związaniu się z ATERIMA MED na dłużej możesz mieć pewność, że będziemy mieli dla Ciebie oferty z gwarancją podwyżki stawki za zlecenie już po pierwszym i kolejną już po drugim wyjeździe. Z nami zyskujesz więc nie tylko dodatkowe środki na swoje potrzeby, ale także stałość i bezpieczeństwo zawodowe. Inna agencja oferuje wyższą stawkę? Pamiętaj, że niezwiązanie się z jedną konkretną firmą może pozbawić Cię gwarancji kolejnych wyjazdów w sprawdzone miejsca. Wybierz stabilność i zyskaj bezpieczeństwo oraz możliwość stałych wymian z innymi Opiekunami.

Gwarantujemy podwyżkę po pierwszym zleceniu i kolejną już po drugim wyjeździe – bez względu na poziom znajomości języka niemieckiego, czy dotychczasowe doświadczenie w opiece. Warunkiem udziału w programie jest realizacja zleceń dłuższych niż 42 dni z przerwą w Polsce trwającą maksymalnie 7 tygodni. Wyjeżdżaj z nami regularnie, a otrzymasz gwarancję podwyżki – łącznie nawet 300 EURO przy wyjazdach na 90 dni zlecenia.

A to nie wszystko... W ATERIMA MED dostajesz więcej!

Mamy dla Ciebie nie tylko nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę wynagrodzenia po pierwszym wyjeździe i kolejną już po drugim. Co jeszcze oferujemy naszym Opiekunom?

  • Bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej
  • Bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem
  • Telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego
  • Specjalistyczne materiały edukacyjne
  • Webinaria on-line "Profesjonalni w opiece"
  • Kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego
  • Telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach"
  • Indywidualne porady prawne

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →