ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej – w ATERIMA MED nagradzamy lojalność Opiekunów!

W innowacyjny sposób promujemy lojalność, nagradzając tych spośród Opiekunów, którzy są z nami dłużej! W ATERIMA MED wdrożyliśmy nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”. Naszym Opiekunom gwarantujemy podwyżkę wynagrodzenia po pierwszym wyjeździe i kolejną już po drugim zleceniu.

Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej – w ATERIMA MED nagradzamy lojalność Opiekunów!

W ATERIMA MED doceniamy lojalnych Opiekunów, którzy decydują się na dłuższe wyjazdy do Niemiec właśnie z nami. W dzisiejszych czasach szczególnie ważna jest stabilność, bezpieczeństwo zatrudnienia i atrakcyjne oferty – dlatego w ATERIMA MED dostajesz więcej!

Związanie się na dłużej z jedną firmą sprawia, że nie musisz walczyć i zabiegać o kolejne zlecenia. Możesz więc wygodnie zaplanować pobyt w Polsce i optymalny dla Ciebie czas wyjazdu na zlecenie. Dzięki temu rozwiązaniu nie tracisz czasu na aplikowanie do kolejnych firm i nie przechodzisz ponownie męczącego procesu rekrutacji. Postaw na sprawdzone rozwiązanie pozostając z firmą, którą już znasz!

Dlaczego warto być lojalnym i wyjeżdżać na zlecenia z jedną firmą?

Dzięki związaniu się z ATERIMA MED na dłużej możesz mieć pewność, że będziemy mieli dla Ciebie oferty z gwarancją podwyżki stawki za zlecenie już po pierwszym i kolejną już po drugim wyjeździe. Z nami zyskujesz więc nie tylko dodatkowe środki na swoje potrzeby, ale także stałość i bezpieczeństwo zawodowe. Inna agencja oferuje wyższą stawkę? Pamiętaj, że niezwiązanie się z jedną konkretną firmą może pozbawić Cię gwarancji kolejnych wyjazdów w sprawdzone miejsca. Wybierz stabilność i zyskaj bezpieczeństwo oraz możliwość stałych wymian z innymi Opiekunami.

Gwarantujemy podwyżkę po pierwszym zleceniu i kolejną już po drugim wyjeździe – bez względu na poziom znajomości języka niemieckiego, czy dotychczasowe doświadczenie w opiece. Warunkiem udziału w programie jest realizacja zleceń dłuższych niż 42 dni z przerwą w Polsce trwającą maksymalnie 7 tygodni. Wyjeżdżaj z nami regularnie, a otrzymasz gwarancję podwyżki – łącznie nawet 300 EURO przy wyjazdach na 90 dni zlecenia.

A to nie wszystko... W ATERIMA MED dostajesz więcej!

Mamy dla Ciebie nie tylko nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę wynagrodzenia po pierwszym wyjeździe i kolejną już po drugim. Co jeszcze oferujemy naszym Opiekunom?

  • Bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej
  • Bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem
  • Telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego
  • Specjalistyczne materiały edukacyjne
  • Webinaria on-line "Profesjonalni w opiece"
  • Kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego
  • Telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach"
  • Indywidualne porady prawne
Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →