Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Otwieramy nowy cykl webinariów on-line "Profesjonalni w Opiece"

Spotkania i rozmowy z Opiekunami to ogromna dawka wiedzy także dla nas. Dziękujemy za to, że chętnie dzielicie się opiniami na temat naszego programu edukacyjnego, dzięki czemu nowy cykl webinariów jeszcze lepiej dopasowaliśmy do potrzeb Opiekunów. Teraz wiedza niezwykle przydatna podczas wykonywania codziennych obowiązków jest na wyciągniecie ręki.  

Nowy cykl bezpłatnych webinariów on-line "Profesjonalni w Opiece".
 
Webinaria „Profesjonalni w Opiece” to cykliczne spotkania on-line organizowane w ramach programu edukacyjnego dla Opiekunów ATERIMA MED. W trakcie webinariów Opiekunowie mogą dowiedzieć się więcej na temat dobrych praktyk w zawodzie, jaki wykonują. W trakcie szkoleń dotykamy różnych tematów, przede wszystkim chorób związanych z demencją oraz chorób towarzyszących seniorom. Rozmawiamy także o dobrym samopoczuciu i zadowoleniu Opiekuna. 
 
Wiedza, jaką przekazujemy, to nie tylko teoria. To przede wszystkim zbiór praktycznych porad i technik, jakie można zastosować od razu podczas sprawowania codziennej opieki nad seniorem. Opiekunowie każdego dnia pomagają seniorom – a my pomagamy im pomagać. 
 
Nowy cykl webinariów: o czym będziemy rozmawiać? 
 
W trakcie pierwszych spotkań on-line „Profesjonalni w Opiece” rozmawiać będziemy o demencji i pogłębimy wiedzę na jej temat. Kolejne spotkania poświęcone będą opiece nad Podopiecznym w domu – zaczynając od podstawowych zasad dotyczących pielęgnacji, poprzez najczęstsze choroby wieku podeszłego i standardy jakimi powinien się kierować Opiekun w opiece geriatrycznej. Nie pominiemy także tematów dotyczących transferu i porozmawiamy o ergonomii. Omówimy szczegółowo wszystkie techniki. Przejdziemy także przez fascynujące trendy w aktywizacji seniorów i powiemy, co konkretnie robić, by wspierać aktywność osób starszych jak najdłużej. Ostatnie spotkania w ramach cyklu webinariów poświęcone będą nagłym stanom u osób starszych i opiece paliatywnej. 
 
Do zobaczenia już w lutym!  
 
Drodzy Opiekunowie, liczymy na Waszą obecność! Mamy nadzieję, że zobaczymy się w jak najszerszym gronie. Webinaria "Profesjonalni w Opiece" prowadzone będą niezmiennie przez naszych ekspertów z Biura Medycznego ATERIMA MED, pod czujnym okiem pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem – Pani Iwony Przybyło. 

 
Poznaj sylwetki ekspertów prowadzących webinaria on-line: 
 
Pani Iwona Przybyło 
Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem i Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. Ukończyła Wydział Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz specjalizację Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Jest również dyplomowanym terapeutą zajęciowym, coachem i trenerem. Od lat angażuje się w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Każdego dnia wspiera Opiekunów ATERIMA MED podczas dyżurów pielęgniarskich. Udziela praktycznych porad dotyczących opieki, szczególnie w zakresie chorób neurodegeneracyjnych. Na co dzień pracuje również w szpitalu. Wierzy, że wiedza w połączeniu z doświadczeniem to niezbędne elementy do tego, aby lepiej opiekować się Podopiecznymi. 

Pani Maria Bieńkowska 
Wykwalifikowana pielęgniarka geriatryczna z 25-letnim doświadczeniem zawodowym, jako pielęgniarka w domu opieki w Dortmundzie. Specjalista w zespole Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą ATERIMA MED. Ukończyła szkołę pielęgniarską VDAB w Gelsenkirchen. Posiada kwalifikacje Instruktora praktycznej nauki zawodu w pielęgniarstwie geriatrycznym oraz kwalifikacje uprawniające do opieki w ciężkiej i intensywnej terapii. Od zawsze w centrum jej pracy jest opieka nad osobami z demencją, do których podchodzi z szacunkiem i empatią. Ma duże doświadczenie w pracy z różnymi grupami zawodowymi, takimi jak lekarze, terapeuci, Opiekunowie zawodowi i nieformalni oraz instytucje opiekuńcze. 
 
Organizatorem webinariów „Profesjonalni w Opiece”  jest ATERIMA MED – nr 1 w rankingu Opiekunek24 oraz Akademia Opiekunów, która wspiera Opiekunów w ich codziennej pracy. 
 
Zachęcamy do udziału i aktywnego uczestnictwa podczas webinariów on-line "Profesjonalni w Opiece". Jeśli masz pytania dotyczące spotkań, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 12 341 15 56 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Możesz też napisać do nas wiadomość na adres webinary@akademiaopiekunow.pl
 
Serdecznie pozdrawiamy, 
Zespół Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą ATERIMA MED

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7F, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →