ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Wyjedź we wrześniu! Mamy oferty z pakietem korzyści!

Wybierz ofertę z pakietem korzyści i zdecyduj jak długo chcesz pozostać na ofercie! Im dłużej będziesz opiekować się podopiecznym, tym więcej zarobisz. Wraz z BONUSEM WRZEŚNIOWYM za wyjazd na 42 dni zarobisz nawet 2650 euro. Wybierając ofertę na 60 dni, Twoje wynagrodzenie wzrośnie nawet do 3650 euro! Wszystko w Twoich rękach. Oferty z pakietem korzyści to atrakcyjne wynagrodzenie, BONUS WRZEŚNIOWY, dodatki do oferty, BONUS za przejście do ATERIMA MED, możliwość udziału w praktycznych webinariach z poradami w zakresie opieki i telefoniczne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego. Wybierz osobę starszą do opieki i dobrą ofertę na wrzesień! Już za 42 dni zlecenia płacimy nawet 2650 euro!

 

 

Sprawdź naszą najnowszą ofertę wyjazdów we wrześniu. Zyskaj atrakcyjne wynagrodzenie i BONUS za wyjazd we wrześniu. Korzystaj z tego, co dobre – wyjedź na ofertę z ATERIMA MED!

 

» Lubisz układać puzzle, grać w karty i rozwiązywać krzyżówki? 96 – letnia Pani z Münster chętnie w ten sposób spędza wolny czas. Podopieczna potrzebuje pomocy podczas porannej i wieczornej toalety, przy przebieraniu się, zmianie wkładek i asekuracji w ciągu dnia. Jeśli pogoda dopisuje seniorka bardzo lubi wychodzić na spacery w towarzystwie Opiekunki. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji Opiekunki są dwa pokoje - salon i sypialnia oraz osobna łazienka. Zapewniony stały dostęp do Internetu. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.

» Podopieczna z Pfaffenhofen jest osobą mobilną i przy poruszaniu się korzysta z laski. Ta 95-letnia Pani sama wykonuje poranną i wieczorną toaletę. Potrzebuje pomocy podczas generalnej kąpieli, przy przebieraniu się i asekuracji w ciągu dnia. Zakupy wykonuje życzliwa córka seniorki, która każdego dnia odwiedza podopieczną i chętnie wspomaga Opiekunkę w codziennych obowiązkach. Dla Opiekunki przygotowane są dwa w pełni wyposażone pokoje, w tym jeden z telewizorem oraz osobna łazienka. Zapewniony stały dostęp do Internetu. Więcej o ofercie możesz dowiedzieć się tutaj. 

» Idealna oferta dla tych, którzy lubią zwierzęta. Podopieczny ma spokojnego psa, którego Opiekunka karmi. Senior ma niedowład prawej ręki. Porusza się o balkoniku. W tygodniu codziennie rano przychodzi do niego Pflegedienst, który odpowiada za pomoc seniorowi podczas wykonywania porannej toalety i przy zakładaniu rajstop uciskowych. Do zadań Opiekunki należeć będzie pomoc seniorowi przy przebieraniu się, zmiana woreczka cewnikowego i asekuracja podopiecznego w ciągu dnia. Do swojej dyspozycji Opiekunka ma osobny pokój na piętrze oraz osobną łazienkę. Dodatkowo rower i samochód do dyspozycji. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.


Zadzwoń do nas pod numer +48 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły oferty. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia. Podpowiemy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza a także dostosujemy termin wyjazdu we wrześniu. Zaopiekuj się seniorem i odbierz BONUS WRZEŚNIOWY. Już za 42 dni zlecenia zarobisz nawet do 2650 euro! Brzmi dobrze, prawda?

 

Porozmawiajmy!
Zespół ATERIMA MED

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →