ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

WielkaMOC w ATERIMA MED

WielkaMOC w ATERIMA MED – zaopiekuj się seniorem w Święta Wielkanocne!

Wiosna zagościła u nas na dobre. W tym czasie w ATERIMA MED mamy… WielkaMoc! Czyli moc bonusów na Święta Wielkanocne! Jeśli myślisz o wyjeździe na zlecenie w Niemczech w czasie Wielkanocy – zgłoś się do ATERIMA MED i zyskaj extra BONUS aż 540 EUR!

Wyjazdy w święta opłacają się szczególnie, ponieważ oprócz wyższych stawek za zlecenie jakie oferujemy w 2022 roku, dodatkowo możesz zyskać ekstra pieniądze za dni świąteczne. Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert jest największy. Zaopiekuj się seniorem w te święta – wraz z BONUSEM wielkanocnym za wyjazd na 42 dni możesz zarobić nawet 2740 EUR!

 

 

WielkaMoc bonusów w ATERIMA MED w okresie wielkanocnym to:

  • nawet 2740 EUR za wyjazd na zlecenie za 42 dni opieki
  • moc atrakcyjnych ofert z wyższymi stawkami
  • wysoki bonus – aż 540 EUR
  • nowe doświadczenie, referencje i możliwość podszkolenia języka,
  • nieco cieplejsze i inne święta ;)


A jak wygląda Wielkanoc w Niemczech?

Święta Wielkiej Nocy w Niemczech wyglądają nieco inaczej niż w Polsce. W Wielkim Tygodniu, zwanym Karwoche, bardzo istotnym elementem w przygotowaniach domu do świąt jest bukiet wielkanocny – są to zielone gałązki przybrane kolorowymi wydmuszkami jajek. W ten sposób ozdabiane są także krzewy czy małe drzewka przed domem.


Karfreitag – Wielki Piątek, często zwany cichym Stiller Freitag, jest w całych Niemczech dniem ustawowo wolnym od pracy. Dla wierzących Niemców to dzień modlitw i nabożeństw. Post ścisły nie jest tego dnia rygorystycznie zachowywany.

 

Karsamstag to Wielka Sobota. Tego dnia w Polsce święcimy potrawy – to tradycja, bez której nie wyobrażamy sobie Świąt Wielkiej Nocy. U naszych zachodnich sąsiadów jest ona zupełnie nieznana, podobnie jak tradycja oblewania się wodą w lany poniedziałek.

 

Dwa najbardziej uroczyste dni nazywa się w Niemczech po prostu Wielkanocną Niedzielą i Wielkanocnym Poniedziałkiem (Ostersonntag i Ostermontag). Są to dni odpoczynku oraz odwiedzania rodziny i przyjaciół. Niedzielę rozpoczyna się tradycyjnie mszą rezurekcyjną. Po powrocie do domu, przy śniadaniu, każdy członek rodziny wybiera sobie swoją pisankę i rozpoczyna tradycyjny zwyczaj zwany Ostereiertitschen, który polega na stuknięciu się jajkiem z innymi – wygrywa posiadacz jajka z najmocniejszą skorupką. Na stołach – oprócz bukietu i świec wielkanocnych – obowiązkowo powinien się pojawić zajączek z cukru, czekolady lub z innego składnika. Obok jajka, zajączek jest najważniejszym świątecznym symbolem.

 

Z dań natomiast na stole króluje pieczeń z barana. Nasi zachodni sąsiedzi delektują się także babkami drożdżowymi i sernikami. Często piecze się je w specjalnych foremkach w kształcie np. baranka. Ogromną popularnością cieszą się również wszelkiego typu kiełbasy i wędliny.

 

Poznawanie obcej tradycji i kultury będąc w sercu wydarzeń z pewnością zapadnie w pamięć. Tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami na czas wielkanocny. Podejmując decyzję o wyjeździe już teraz będziesz mieć pierwszeństwo wyboru najlepszego zlecenia.

 

Od zawsze, najwięcej ofert mamy dla Opiekunów dobrze znających język niemiecki, a w ostatnim czasie – biorąc pod uwagę obecną sytuację, także dla osób posiadających Unijny Certyfikat COVID.

Jeśli jednak nie znasz języka niemieckiego także zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy Ci w nauce, przekażemy samouczek języka niemieckiego i wspólnie znajdziemy ofertę dopasowaną do Twoich możliwości.

 

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami i wyjazd na święta z BONUSEM wielkanocnym aż 540 EUR na rękę, zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 lub wypełnij formularz.

 

Pozdrawiamy,
Zespół ATERIMA MED

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →