Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 7 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

WielkaMOC w ATERIMA MED

WielkaMOC w ATERIMA MED – zaopiekuj się seniorem w Święta Wielkanocne!

Wiosna zagościła u nas na dobre. W tym czasie w ATERIMA MED mamy… WielkaMoc! Czyli moc bonusów na Święta Wielkanocne! Jeśli myślisz o wyjeździe na zlecenie w Niemczech w czasie Wielkanocy – zgłoś się do ATERIMA MED i zyskaj extra BONUS aż 540 EUR!

Wyjazdy w święta opłacają się szczególnie, ponieważ oprócz wyższych stawek za zlecenie jakie oferujemy w 2022 roku, dodatkowo możesz zyskać ekstra pieniądze za dni świąteczne. Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert jest największy. Zaopiekuj się seniorem w te święta – wraz z BONUSEM wielkanocnym za wyjazd na 42 dni możesz zarobić nawet 2740 EUR!

 

 

WielkaMoc bonusów w ATERIMA MED w okresie wielkanocnym to:

  • nawet 2740 EUR za wyjazd na zlecenie za 42 dni opieki
  • moc atrakcyjnych ofert z wyższymi stawkami
  • wysoki bonus – aż 540 EUR
  • nowe doświadczenie, referencje i możliwość podszkolenia języka,
  • nieco cieplejsze i inne święta ;)


A jak wygląda Wielkanoc w Niemczech?

Święta Wielkiej Nocy w Niemczech wyglądają nieco inaczej niż w Polsce. W Wielkim Tygodniu, zwanym Karwoche, bardzo istotnym elementem w przygotowaniach domu do świąt jest bukiet wielkanocny – są to zielone gałązki przybrane kolorowymi wydmuszkami jajek. W ten sposób ozdabiane są także krzewy czy małe drzewka przed domem.


Karfreitag – Wielki Piątek, często zwany cichym Stiller Freitag, jest w całych Niemczech dniem ustawowo wolnym od pracy. Dla wierzących Niemców to dzień modlitw i nabożeństw. Post ścisły nie jest tego dnia rygorystycznie zachowywany.

 

Karsamstag to Wielka Sobota. Tego dnia w Polsce święcimy potrawy – to tradycja, bez której nie wyobrażamy sobie Świąt Wielkiej Nocy. U naszych zachodnich sąsiadów jest ona zupełnie nieznana, podobnie jak tradycja oblewania się wodą w lany poniedziałek.

 

Dwa najbardziej uroczyste dni nazywa się w Niemczech po prostu Wielkanocną Niedzielą i Wielkanocnym Poniedziałkiem (Ostersonntag i Ostermontag). Są to dni odpoczynku oraz odwiedzania rodziny i przyjaciół. Niedzielę rozpoczyna się tradycyjnie mszą rezurekcyjną. Po powrocie do domu, przy śniadaniu, każdy członek rodziny wybiera sobie swoją pisankę i rozpoczyna tradycyjny zwyczaj zwany Ostereiertitschen, który polega na stuknięciu się jajkiem z innymi – wygrywa posiadacz jajka z najmocniejszą skorupką. Na stołach – oprócz bukietu i świec wielkanocnych – obowiązkowo powinien się pojawić zajączek z cukru, czekolady lub z innego składnika. Obok jajka, zajączek jest najważniejszym świątecznym symbolem.

 

Z dań natomiast na stole króluje pieczeń z barana. Nasi zachodni sąsiedzi delektują się także babkami drożdżowymi i sernikami. Często piecze się je w specjalnych foremkach w kształcie np. baranka. Ogromną popularnością cieszą się również wszelkiego typu kiełbasy i wędliny.

 

Poznawanie obcej tradycji i kultury będąc w sercu wydarzeń z pewnością zapadnie w pamięć. Tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami na czas wielkanocny. Podejmując decyzję o wyjeździe już teraz będziesz mieć pierwszeństwo wyboru najlepszego zlecenia.

 

Od zawsze, najwięcej ofert mamy dla Opiekunów dobrze znających język niemiecki, a w ostatnim czasie – biorąc pod uwagę obecną sytuację, także dla osób posiadających Unijny Certyfikat COVID.

Jeśli jednak nie znasz języka niemieckiego także zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy Ci w nauce, przekażemy samouczek języka niemieckiego i wspólnie znajdziemy ofertę dopasowaną do Twoich możliwości.

 

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami i wyjazd na święta z BONUSEM wielkanocnym aż 540 EUR na rękę, zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 lub wypełnij formularz.

 

Pozdrawiamy,
Zespół ATERIMA MED

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.