Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

WielkaMOC w ATERIMA MED

WielkaMOC w ATERIMA MED – zaopiekuj się seniorem w Święta Wielkanocne!

Wiosna zagościła u nas na dobre. W tym czasie w ATERIMA MED mamy… WielkaMoc! Czyli moc bonusów na Święta Wielkanocne! Jeśli myślisz o wyjeździe na zlecenie w Niemczech w czasie Wielkanocy – zgłoś się do ATERIMA MED i zyskaj extra BONUS aż 540 EUR!

Wyjazdy w święta opłacają się szczególnie, ponieważ oprócz wyższych stawek za zlecenie jakie oferujemy w 2022 roku, dodatkowo możesz zyskać ekstra pieniądze za dni świąteczne. Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert jest największy. Zaopiekuj się seniorem w te święta – wraz z BONUSEM wielkanocnym za wyjazd na 42 dni możesz zarobić nawet 2740 EUR!

 

 

WielkaMoc bonusów w ATERIMA MED w okresie wielkanocnym to:

  • nawet 2740 EUR za wyjazd na zlecenie za 42 dni opieki
  • moc atrakcyjnych ofert z wyższymi stawkami
  • wysoki bonus – aż 540 EUR
  • nowe doświadczenie, referencje i możliwość podszkolenia języka,
  • nieco cieplejsze i inne święta ;)


A jak wygląda Wielkanoc w Niemczech?

Święta Wielkiej Nocy w Niemczech wyglądają nieco inaczej niż w Polsce. W Wielkim Tygodniu, zwanym Karwoche, bardzo istotnym elementem w przygotowaniach domu do świąt jest bukiet wielkanocny – są to zielone gałązki przybrane kolorowymi wydmuszkami jajek. W ten sposób ozdabiane są także krzewy czy małe drzewka przed domem.


Karfreitag – Wielki Piątek, często zwany cichym Stiller Freitag, jest w całych Niemczech dniem ustawowo wolnym od pracy. Dla wierzących Niemców to dzień modlitw i nabożeństw. Post ścisły nie jest tego dnia rygorystycznie zachowywany.

 

Karsamstag to Wielka Sobota. Tego dnia w Polsce święcimy potrawy – to tradycja, bez której nie wyobrażamy sobie Świąt Wielkiej Nocy. U naszych zachodnich sąsiadów jest ona zupełnie nieznana, podobnie jak tradycja oblewania się wodą w lany poniedziałek.

 

Dwa najbardziej uroczyste dni nazywa się w Niemczech po prostu Wielkanocną Niedzielą i Wielkanocnym Poniedziałkiem (Ostersonntag i Ostermontag). Są to dni odpoczynku oraz odwiedzania rodziny i przyjaciół. Niedzielę rozpoczyna się tradycyjnie mszą rezurekcyjną. Po powrocie do domu, przy śniadaniu, każdy członek rodziny wybiera sobie swoją pisankę i rozpoczyna tradycyjny zwyczaj zwany Ostereiertitschen, który polega na stuknięciu się jajkiem z innymi – wygrywa posiadacz jajka z najmocniejszą skorupką. Na stołach – oprócz bukietu i świec wielkanocnych – obowiązkowo powinien się pojawić zajączek z cukru, czekolady lub z innego składnika. Obok jajka, zajączek jest najważniejszym świątecznym symbolem.

 

Z dań natomiast na stole króluje pieczeń z barana. Nasi zachodni sąsiedzi delektują się także babkami drożdżowymi i sernikami. Często piecze się je w specjalnych foremkach w kształcie np. baranka. Ogromną popularnością cieszą się również wszelkiego typu kiełbasy i wędliny.

 

Poznawanie obcej tradycji i kultury będąc w sercu wydarzeń z pewnością zapadnie w pamięć. Tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami na czas wielkanocny. Podejmując decyzję o wyjeździe już teraz będziesz mieć pierwszeństwo wyboru najlepszego zlecenia.

 

Od zawsze, najwięcej ofert mamy dla Opiekunów dobrze znających język niemiecki, a w ostatnim czasie – biorąc pod uwagę obecną sytuację, także dla osób posiadających Unijny Certyfikat COVID.

Jeśli jednak nie znasz języka niemieckiego także zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy Ci w nauce, przekażemy samouczek języka niemieckiego i wspólnie znajdziemy ofertę dopasowaną do Twoich możliwości.

 

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami i wyjazd na święta z BONUSEM wielkanocnym aż 540 EUR na rękę, zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 lub wypełnij formularz.

 

Pozdrawiamy,
Zespół ATERIMA MED

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →