ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Rok 2019 w ATERIMA MED

Minione 12 miesięcy to czas wielu wyzwań, spotkań z kandydatami i nowych projektów. Dziękujemy Wam, że kolejny rok jesteście z nami! Zobaczcie, co działo się w ATERIMA MED w roku 2019.

15 965 polubień na Facebooku ATERIMA MED! Coraz więcej z Was śledzi nasz profil – dziękujemy! Na naszym Facebooku na bieżąco dzielimy się z Wami wieloma informacjami na temat naszych ofert pracy, premii, a także dostarczamy wielu cennych informacji związanych z pracą jako opiekunka w Niemczech.

W ubiegłym roku opublikowaliśmy 100 lekcję w naszym znanym i lubianym bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla osób średniozaawansowanych z opiekunką Basią. Kurs tworzymy od 2011 roku specjalnie z myślą o wszystkich opiekunach. Wszystkie lekcje można znaleźć na stronie www.aterima-med.pl/niemiecki.

31 targów, giełd pracy, dni otwartych oraz spotkań informacyjnych w całej Polsce, które odwiedziliśmy lub zorganizowaliśmy. A wszystko z myślą o osobach zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna w Niemczech!

16 lekcji języka niemieckiego dla osób początkujących! Każda z lekcji w kursie z opiekunką Teresą dzieli się na dwie części – pierwszą związaną ze słownictwem i drugą, która oparta jest na dialogu. Wszystkim początkującym opiekunom życzymy owocnej nauki. Lekcje dostępne są bezpłatnie tutaj: www.aterima-med.pl/niemiecki-dla-poczatkujacych.

15 maja już po raz drugi zorganizowaliśmy Dzień Opiekuna Osób Starszych pod hasłem „Dbasz o innych, zadbaj też o siebie”. W 2019 roku poruszone zostały tematy związane ze zdrowiem, samopoczuciem, kondycją psychiczną i fizyczną opiekunów osób starszych lub niesamodzielnych.

Kolejne 12 numerów naszego magazynu – Unter uns, który tworzymy co miesiąc specjalnie z myślą o Opiekunach zatrudnionych w ATERIMA MED. Od teraz wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED na swoją skrzynkę mailową otrzymują całkiem nową wersję magazynu. Unter uns zyskał nowy, przejrzysty wygląd, a jego treść wzbogaciliśmy o wiele nowych rubryk!

7 Mobilnych Punktów Rekrutacyjnych ATERIMA MED w całej Polsce! W 2019 do listy lokalizacji dołączyła Częstochowa. Numery telefonów i adresy wszystkich biur ATERIMA MED można znaleźć TUTAJ.

4 całkowicie bezpłatne dyżury telefoniczne stworzone z myślą o naszych Opiekunach i ich potrzebach. Pracownicy ATERIMA MED mogą korzystać z:

  • Dyżurów doświadczonych pielęgniarek,
  • Telefonicznego „Wsparcia w trudnych chwilach”,
  • Dyżurów lektora języka niemieckiego,
  • Konsultacji prawnych.

3 opiekunki – Maria Trela, Izabela Friedlein i Bożena Jędrzejak. To trzy postacie, które podzielą się z Wami swoimi historiami i początkami w pracy w opiece na terenie Niemiec. Możecie poznać je wchodząc na naszą nową stronę www.aterima-med.pl.

2 nowe adresy naszych biur regionalnych. W ubiegłym roku zmienił się adres biura ATERIMA MED w Gdańsku – zapraszamy na ul. Dmowskiego 8/1! Zmiany wprowadziliśmy także w lokalizacji naszej krakowskiej centrali. W dalszym ciągu nasze biuro znajduje się w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka, jednak od grudnia można nas odwiedzać w biurze przy ul. Puszkarskiej 7m (budynek H).

1 program certyfikacji opiekunów osób starszych! Nasz partner, Akademia Opiekunów, wraz z Institut für Qualität und Innovation in der häuslichen Versorgung, wprowadziła pierwszy na polskim rynku program certyfikacji dla opiekunów osób starszych. Zaświadczenie obejmuje dwa rodzaje dokumentów: certyfikat udziału w specjalistycznym kursie oraz certyfikat ukończenia programu. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ lub u swojego Koordynatora.

1 całkiem NOWA strona internetowa ATERIMA MED! Odświeżony, nowoczesny i bardziej funkcjonalny projekt strony www.aterima-med.pl. Jak Wam się podoba? Mamy nadzieję, że korzystanie z naszej witryny będzie dla Was przyjemnością. Na nowej stronie znajdziecie m.in. ulepszoną wyszukiwarkę ofert pracy, dzięki której możliwe jest filtrowanie ogłoszeń pod kątem wielu wskaźników – miejsca pracy, warunków mieszkaniowych, długości zlecenia i wielu innych! Sprawdźcie sami: aterima-med.pl/oferty.

Nie wszystkie rzeczy da się jednak policzyć! Rok 2019 to także niezliczona ilość sprawdzonych ofert pracy w Niemczech oraz wielogodzinne rozmowy z kandydatami i Opiekunami. Dziękujemy, że jesteście z nami! Mamy nadzieję, że rok 2020 będzie obfitował w same sukcesy i nowe wyzwania!

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →