Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 8 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Rok 2019 w ATERIMA MED

Minione 12 miesięcy to czas wielu wyzwań, spotkań z kandydatami i nowych projektów. Dziękujemy Wam, że kolejny rok jesteście z nami! Zobaczcie, co działo się w ATERIMA MED w roku 2019.

15 965 polubień na Facebooku ATERIMA MED! Coraz więcej z Was śledzi nasz profil – dziękujemy! Na naszym Facebooku na bieżąco dzielimy się z Wami wieloma informacjami na temat naszych ofert pracy, premii, a także dostarczamy wielu cennych informacji związanych z pracą jako opiekunka w Niemczech.

W ubiegłym roku opublikowaliśmy 100 lekcję w naszym znanym i lubianym bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla osób średniozaawansowanych z opiekunką Basią. Kurs tworzymy od 2011 roku specjalnie z myślą o wszystkich opiekunach. Wszystkie lekcje można znaleźć na stronie www.aterima-med.pl/niemiecki.

31 targów, giełd pracy, dni otwartych oraz spotkań informacyjnych w całej Polsce, które odwiedziliśmy lub zorganizowaliśmy. A wszystko z myślą o osobach zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna w Niemczech!

16 lekcji języka niemieckiego dla osób początkujących! Każda z lekcji w kursie z opiekunką Teresą dzieli się na dwie części – pierwszą związaną ze słownictwem i drugą, która oparta jest na dialogu. Wszystkim początkującym opiekunom życzymy owocnej nauki. Lekcje dostępne są bezpłatnie tutaj: www.aterima-med.pl/niemiecki-dla-poczatkujacych.

15 maja już po raz drugi zorganizowaliśmy Dzień Opiekuna Osób Starszych pod hasłem „Dbasz o innych, zadbaj też o siebie”. W 2019 roku poruszone zostały tematy związane ze zdrowiem, samopoczuciem, kondycją psychiczną i fizyczną opiekunów osób starszych lub niesamodzielnych.

Kolejne 12 numerów naszego magazynu – Unter uns, który tworzymy co miesiąc specjalnie z myślą o Opiekunach zatrudnionych w ATERIMA MED. Od teraz wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED na swoją skrzynkę mailową otrzymują całkiem nową wersję magazynu. Unter uns zyskał nowy, przejrzysty wygląd, a jego treść wzbogaciliśmy o wiele nowych rubryk!

7 Mobilnych Punktów Rekrutacyjnych ATERIMA MED w całej Polsce! W 2019 do listy lokalizacji dołączyła Częstochowa. Numery telefonów i adresy wszystkich biur ATERIMA MED można znaleźć TUTAJ.

4 całkowicie bezpłatne dyżury telefoniczne stworzone z myślą o naszych Opiekunach i ich potrzebach. Pracownicy ATERIMA MED mogą korzystać z:

  • Dyżurów doświadczonych pielęgniarek,
  • Telefonicznego „Wsparcia w trudnych chwilach”,
  • Dyżurów lektora języka niemieckiego,
  • Konsultacji prawnych.

3 opiekunki – Maria Trela, Izabela Friedlein i Bożena Jędrzejak. To trzy postacie, które podzielą się z Wami swoimi historiami i początkami w pracy w opiece na terenie Niemiec. Możecie poznać je wchodząc na naszą nową stronę www.aterima-med.pl.

2 nowe adresy naszych biur regionalnych. W ubiegłym roku zmienił się adres biura ATERIMA MED w Gdańsku – zapraszamy na ul. Dmowskiego 8/1! Zmiany wprowadziliśmy także w lokalizacji naszej krakowskiej centrali. W dalszym ciągu nasze biuro znajduje się w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka, jednak od grudnia można nas odwiedzać w biurze przy ul. Puszkarskiej 7m (budynek H).

1 program certyfikacji opiekunów osób starszych! Nasz partner, Akademia Opiekunów, wraz z Institut für Qualität und Innovation in der häuslichen Versorgung, wprowadziła pierwszy na polskim rynku program certyfikacji dla opiekunów osób starszych. Zaświadczenie obejmuje dwa rodzaje dokumentów: certyfikat udziału w specjalistycznym kursie oraz certyfikat ukończenia programu. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ lub u swojego Koordynatora.

1 całkiem NOWA strona internetowa ATERIMA MED! Odświeżony, nowoczesny i bardziej funkcjonalny projekt strony www.aterima-med.pl. Jak Wam się podoba? Mamy nadzieję, że korzystanie z naszej witryny będzie dla Was przyjemnością. Na nowej stronie znajdziecie m.in. ulepszoną wyszukiwarkę ofert pracy, dzięki której możliwe jest filtrowanie ogłoszeń pod kątem wielu wskaźników – miejsca pracy, warunków mieszkaniowych, długości zlecenia i wielu innych! Sprawdźcie sami: aterima-med.pl/oferty.

Nie wszystkie rzeczy da się jednak policzyć! Rok 2019 to także niezliczona ilość sprawdzonych ofert pracy w Niemczech oraz wielogodzinne rozmowy z kandydatami i Opiekunami. Dziękujemy, że jesteście z nami! Mamy nadzieję, że rok 2020 będzie obfitował w same sukcesy i nowe wyzwania!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.