Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Rok 2019 w ATERIMA MED

Minione 12 miesięcy to czas wielu wyzwań, spotkań z kandydatami i nowych projektów. Dziękujemy Wam, że kolejny rok jesteście z nami! Zobaczcie, co działo się w ATERIMA MED w roku 2019.

15 965 polubień na Facebooku ATERIMA MED! Coraz więcej z Was śledzi nasz profil – dziękujemy! Na naszym Facebooku na bieżąco dzielimy się z Wami wieloma informacjami na temat naszych ofert pracy, premii, a także dostarczamy wielu cennych informacji związanych z pracą jako opiekunka w Niemczech.

W ubiegłym roku opublikowaliśmy 100 lekcję w naszym znanym i lubianym bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla osób średniozaawansowanych z opiekunką Basią. Kurs tworzymy od 2011 roku specjalnie z myślą o wszystkich opiekunach. Wszystkie lekcje można znaleźć na stronie www.aterima-med.pl/niemiecki.

31 targów, giełd pracy, dni otwartych oraz spotkań informacyjnych w całej Polsce, które odwiedziliśmy lub zorganizowaliśmy. A wszystko z myślą o osobach zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna w Niemczech!

16 lekcji języka niemieckiego dla osób początkujących! Każda z lekcji w kursie z opiekunką Teresą dzieli się na dwie części – pierwszą związaną ze słownictwem i drugą, która oparta jest na dialogu. Wszystkim początkującym opiekunom życzymy owocnej nauki. Lekcje dostępne są bezpłatnie tutaj: www.aterima-med.pl/niemiecki-dla-poczatkujacych.

15 maja już po raz drugi zorganizowaliśmy Dzień Opiekuna Osób Starszych pod hasłem „Dbasz o innych, zadbaj też o siebie”. W 2019 roku poruszone zostały tematy związane ze zdrowiem, samopoczuciem, kondycją psychiczną i fizyczną opiekunów osób starszych lub niesamodzielnych.

Kolejne 12 numerów naszego magazynu – Unter uns, który tworzymy co miesiąc specjalnie z myślą o Opiekunach zatrudnionych w ATERIMA MED. Od teraz wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED na swoją skrzynkę mailową otrzymują całkiem nową wersję magazynu. Unter uns zyskał nowy, przejrzysty wygląd, a jego treść wzbogaciliśmy o wiele nowych rubryk!

7 Mobilnych Punktów Rekrutacyjnych ATERIMA MED w całej Polsce! W 2019 do listy lokalizacji dołączyła Częstochowa. Numery telefonów i adresy wszystkich biur ATERIMA MED można znaleźć TUTAJ.

4 całkowicie bezpłatne dyżury telefoniczne stworzone z myślą o naszych Opiekunach i ich potrzebach. Pracownicy ATERIMA MED mogą korzystać z:

  • Dyżurów doświadczonych pielęgniarek,
  • Telefonicznego „Wsparcia w trudnych chwilach”,
  • Dyżurów lektora języka niemieckiego,
  • Konsultacji prawnych.

3 opiekunki – Maria Trela, Izabela Friedlein i Bożena Jędrzejak. To trzy postacie, które podzielą się z Wami swoimi historiami i początkami w pracy w opiece na terenie Niemiec. Możecie poznać je wchodząc na naszą nową stronę www.aterima-med.pl.

2 nowe adresy naszych biur regionalnych. W ubiegłym roku zmienił się adres biura ATERIMA MED w Gdańsku – zapraszamy na ul. Dmowskiego 8/1! Zmiany wprowadziliśmy także w lokalizacji naszej krakowskiej centrali. W dalszym ciągu nasze biuro znajduje się w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka, jednak od grudnia można nas odwiedzać w biurze przy ul. Puszkarskiej 7m (budynek H).

1 program certyfikacji opiekunów osób starszych! Nasz partner, Akademia Opiekunów, wraz z Institut für Qualität und Innovation in der häuslichen Versorgung, wprowadziła pierwszy na polskim rynku program certyfikacji dla opiekunów osób starszych. Zaświadczenie obejmuje dwa rodzaje dokumentów: certyfikat udziału w specjalistycznym kursie oraz certyfikat ukończenia programu. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ lub u swojego Koordynatora.

1 całkiem NOWA strona internetowa ATERIMA MED! Odświeżony, nowoczesny i bardziej funkcjonalny projekt strony www.aterima-med.pl. Jak Wam się podoba? Mamy nadzieję, że korzystanie z naszej witryny będzie dla Was przyjemnością. Na nowej stronie znajdziecie m.in. ulepszoną wyszukiwarkę ofert pracy, dzięki której możliwe jest filtrowanie ogłoszeń pod kątem wielu wskaźników – miejsca pracy, warunków mieszkaniowych, długości zlecenia i wielu innych! Sprawdźcie sami: aterima-med.pl/oferty.

Nie wszystkie rzeczy da się jednak policzyć! Rok 2019 to także niezliczona ilość sprawdzonych ofert pracy w Niemczech oraz wielogodzinne rozmowy z kandydatami i Opiekunami. Dziękujemy, że jesteście z nami! Mamy nadzieję, że rok 2020 będzie obfitował w same sukcesy i nowe wyzwania!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy