Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź całkiem nową stronę internetową ATERIMA MED!

Z myślą o wszystkich naszych Opiekunach oraz o kandydatach zainteresowanych pracą w Niemczech stworzyliśmy nową stronę internetową ATERIMA MED!

Mamy nadzieję, że korzystanie z nowej strony, przeglądanie ofert pracy, nauka z pomocą naszych kursów językowych i czytanie artykułów będzie jeszcze większą przyjemnością! Nowa, odświeżona witryna to także nowe logo, czcionki i kolorystyka, które idealnie się dopełniają.

Na nowej stronie ATERIMA MED można znaleźć m.in.:

  • nową wyszukiwarkę ofert pracy, dzięki której możliwe jest filtrowanie ogłoszeń pod kątem wielu wskaźników – miejsca pracy, płci podopiecznego, warunków mieszkaniowych, długości zlecenia i wielu innych! Sprawdźcie sami: aterima-med.pl/oferty
  • dużo eksperckiej wiedzy, która z pewnością przyda się w codziennej opiece nad seniorem,
  • porady dotyczące pracy za zachodnią granicą i przydatne sposoby nauki języka niemieckiego,
  • znane i lubiane, bezpłatne kursy języka niemieckiego, które od lat tworzymy specjalnie dla wszystkich opiekunów osób starszych.

Poza znanymi formatami, już niedługo poznają Państwo nasze trzy bohaterki – opiekunki, które opowiedzą swoje własne historie związane z pracą w opiece nad osobami starszymi w Niemczech.

Adres witryny pozostaje bez zmian. Serdecznie zapraszamy na www.aterima-med.pl. Strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!