Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź całkiem nową stronę internetową ATERIMA MED!

Z myślą o wszystkich naszych Opiekunach oraz o kandydatach zainteresowanych pracą w Niemczech stworzyliśmy nową stronę internetową ATERIMA MED!

Mamy nadzieję, że korzystanie z nowej strony, przeglądanie ofert pracy, nauka z pomocą naszych kursów językowych i czytanie artykułów będzie jeszcze większą przyjemnością! Nowa, odświeżona witryna to także nowe logo, czcionki i kolorystyka, które idealnie się dopełniają.

Na nowej stronie ATERIMA MED można znaleźć m.in.:

  • nową wyszukiwarkę ofert pracy, dzięki której możliwe jest filtrowanie ogłoszeń pod kątem wielu wskaźników – miejsca pracy, płci podopiecznego, warunków mieszkaniowych, długości zlecenia i wielu innych! Sprawdźcie sami: aterima-med.pl/oferty
  • dużo eksperckiej wiedzy, która z pewnością przyda się w codziennej opiece nad seniorem,
  • porady dotyczące pracy za zachodnią granicą i przydatne sposoby nauki języka niemieckiego,
  • znane i lubiane, bezpłatne kursy języka niemieckiego, które od lat tworzymy specjalnie dla wszystkich opiekunów osób starszych.

Poza znanymi formatami, już niedługo poznają Państwo nasze trzy bohaterki – opiekunki, które opowiedzą swoje własne historie związane z pracą w opiece nad osobami starszymi w Niemczech.

Adres witryny pozostaje bez zmian. Serdecznie zapraszamy na www.aterima-med.pl. Strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy