Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zmieniamy adres naszego krakowskiego biura!

Razem z końcem roku zmieniamy adres naszego krakowskiego biura. Nie jest to jednak duża zmiana – przenosimy się do innego budynku, ale w dalszym ciągu będzie można nas znaleźć przy ul. Puszkarskiej, w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka.

Wszystkich opiekunów oraz kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech serdecznie zapraszamy do nowego biura ATERIMA MED na ul. Puszkarskiej 7m (budynek H - dla ułatwienia poniżej mapka). Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Do zobaczenia!

 

AM_mapka_Krakow-03

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy