Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja w kursie dla początkujących z Teresą: Adventszeit und Weihnachten – Adwent i święta Bożego Narodzenia, cz. II

Nowa lekcja w kursie dla osób początkujących jest już dostępna na naszej stronie! W drugiej części lekcji 16 kontynuujemy temat Adwentu oraz Świąt Bożego Narodzenia.

W II części lekcji 16, Teresa i jej podopieczna, pani Neumann, rozmawiają o zwyczajach i przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia - zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Wyrażenia z naszej lekcji na pewno przydadzą się wszystkim opiekunom podczas rozmów z podopiecznymi na temat świątecznych zwyczajów.

W lekcji można znaleźć m.in.

  • dialog związany z obchodami Świąt Bożego Narodzenia,
  • nagrania audio ułatwiające naukę poprawnej wymowy,
  • kilka ciekawostek związanych z niemieckimi światecznymi tradycjami,
  • zasady tworzenia liczebników porządkowych w języku niemieckim. 

Nowa lekcja dostępna jest TUTAJ.

Wszystkie lekcje w kursie niemieckiego dla początkujących z opiekunką Teresą dostępne są TUTAJ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!