Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja w kursie dla początkujących z Teresą: Adventszeit und Weihnachten – Adwent i święta Bożego Narodzenia, cz. II

Nowa lekcja w kursie dla osób początkujących jest już dostępna na naszej stronie! W drugiej części lekcji 16 kontynuujemy temat Adwentu oraz Świąt Bożego Narodzenia.

W II części lekcji 16, Teresa i jej podopieczna, pani Neumann, rozmawiają o zwyczajach i przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia - zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Wyrażenia z naszej lekcji na pewno przydadzą się wszystkim opiekunom podczas rozmów z podopiecznymi na temat świątecznych zwyczajów.

W lekcji można znaleźć m.in.

  • dialog związany z obchodami Świąt Bożego Narodzenia,
  • nagrania audio ułatwiające naukę poprawnej wymowy,
  • kilka ciekawostek związanych z niemieckimi światecznymi tradycjami,
  • zasady tworzenia liczebników porządkowych w języku niemieckim. 

Nowa lekcja dostępna jest TUTAJ.

Wszystkie lekcje w kursie niemieckiego dla początkujących z opiekunką Teresą dostępne są TUTAJ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy