Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Oferty pracy z Premią Świąteczną

W ATERIMA MED szczególnie doceniamy Opiekunów, którzy decydują się na podjęcie pracy w okresie świątecznym. Wyjeżdżając do Niemiec w listopadzie i pracując przez Święta, możesz otrzymać nawet 600 EUR na rękę dodatkowo!

Ile można zarobić?

Opiekunowie wyjeżdżający do Niemiec na okres świąteczny, oprócz wyższej stawki miesięcznej (nawet 1700 EUR na rękę), mogą liczyć na dodatek za pracę w dni świąteczne (czyli 24, 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia), łącznie w wysokości 240 EUR brutto.

Wysokość całkowitej premii zależy m.in. od daty rozpoczęcia pracy – okres premiowy zaczyna się 15 listopada i kończy 15 stycznia – dlatego warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert nadal jest duży!

Szansa na dobrą pracę

Na święta szukamy zmienniczek dla naszych Opiekunów, dlatego mamy również wiele zleceń dla:

  • osób zainteresowanych krótszym wyjazdem, np. na 3 tygodnie,
  • osób ze słabszą znajomością języka niemieckiego (zapewniamy szkolenia językowe przed wyjazdem oraz wsparcie lektora już w czasie pracy w Niemczech).

Poza dodatkowym wynagrodzeniem za pracę w Święta naszym Opiekunom gwarantujemy:

19_06_03_ikonki

Aplikuj!

Okres świąteczny to najlepszy czas na wyjazd, zwłaszcza dla wszystkich Opiekunów, którzy dopiero uczą się języka niemieckiego. Jak się zgłosić? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i poczekać na kontakt ze strony naszego konsultanta.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Poleć nam opiekuna i zyskaj premię!

Zyskaj premię… nawet bez wyjazdu do Niemiec! Jak to możliwe? Nie możesz pracować w Święta, ale znasz godną zaufania osobę, chętną do wyjazdu z nami? Poleć nam ją i zyskaj dodatkowe 400 zł brutto. Więcej informacji można znaleźć tutaj: www.aterima-med.pl/polecenia.

Kontakt

Po więcej szczegółów na temat naszych ofert pracy i warunków zatrudnienia w ATERIMA MED zapraszamy do naszego Działu Rekrutacji. Jak się z nami skontaktować:

  • wypełniając formularz internetowy na naszej stronie,
  • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
  • stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są TUTAJ,
  • odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy