Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia und ihr kleiner Kräutergarten – czyli zioła z parapetu

Zachęcamy do nauki niemieckiego z kolejną lekcją w naszym kursie! W nowej wiosennej lekcji języka niemieckiego, Basia, doświadczona Opiekunka osób starszych opowiada podopiecznej o swoim zielarskim hobby.

Pani Doris, podopieczna Basi, z dużym zainteresowaniem wypytuje Opiekunkę o rodzaje i właściwości ziół. Taki parapet pełen ziół w kuchni to świetne hobby, sposób na świeży i zdrowy dodatek do potraw, a także… na aktywizację podopiecznego! Jeśli tylko senior ma ochotę i pozwala mu na to stan zdrowia, może pomóc opiekunowi z sianiem ziół lub ich podlewaniem.

W dialogach można znaleźć wiele przydatnych wyrażeń związanych z ziołami, witaminami i uprawą roślin. Zebraliśmy je także w słowniczku, który jak zawsze czeka w materiałach do pobrania na końcu lekcji.

 

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych dostępna jest TUTAJ. Wszystkie lekcje można znaleźć tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!