Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia und ihr kleiner Kräutergarten – czyli zioła z parapetu

Zachęcamy do nauki niemieckiego z kolejną lekcją w naszym kursie! W nowej wiosennej lekcji języka niemieckiego, Basia, doświadczona Opiekunka osób starszych opowiada podopiecznej o swoim zielarskim hobby.

Pani Doris, podopieczna Basi, z dużym zainteresowaniem wypytuje Opiekunkę o rodzaje i właściwości ziół. Taki parapet pełen ziół w kuchni to świetne hobby, sposób na świeży i zdrowy dodatek do potraw, a także… na aktywizację podopiecznego! Jeśli tylko senior ma ochotę i pozwala mu na to stan zdrowia, może pomóc opiekunowi z sianiem ziół lub ich podlewaniem.

W dialogach można znaleźć wiele przydatnych wyrażeń związanych z ziołami, witaminami i uprawą roślin. Zebraliśmy je także w słowniczku, który jak zawsze czeka w materiałach do pobrania na końcu lekcji.

 

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych dostępna jest TUTAJ. Wszystkie lekcje można znaleźć tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy