Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Mobilny Punkt Rekrutacyjny ATERIMA MED w Częstochowie!

Do listy Mobilnych Punktów Rekrutacyjnych ATERIMA MED dołączyła Częstochowa! Oznacza to, że wszyscy mieszkańcy tego miasta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym mogą spotkać się z przedstawicielami ATERIMA MED i dowiedzieć się więcej o pracy jako opiekun w Niemczech.

ATERIMA MED oprócz głównej siedziby w Krakowie i biur regionalnych w wielu miastach Polski posiada także tzw. Mobilne Punkty Rekrutacyjne. Znajdują się one w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Opolu, Rzeszowie, Toruniu, Zielonej Górze i od teraz również w Częstochowie. :)

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w charakterze opiekuna osób starszych? Wszyscy kandydaci z Częstochowy i okolic mogą umówić się na spotkanie z ATERIMA dzwoniąc wcześniej pod numer tel. 32 506 55 88.

Numery telefonów i adresy wszystkich biur ATERIMA MED można znaleźć TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy