Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Mobilny Punkt Rekrutacyjny ATERIMA MED w Częstochowie!

Do listy Mobilnych Punktów Rekrutacyjnych ATERIMA MED dołączyła Częstochowa! Oznacza to, że wszyscy mieszkańcy tego miasta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym mogą spotkać się z przedstawicielami ATERIMA MED i dowiedzieć się więcej o pracy jako opiekun w Niemczech.

ATERIMA MED oprócz głównej siedziby w Krakowie i biur regionalnych w wielu miastach Polski posiada także tzw. Mobilne Punkty Rekrutacyjne. Znajdują się one w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Opolu, Rzeszowie, Toruniu, Zielonej Górze i od teraz również w Częstochowie. :)

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w charakterze opiekuna osób starszych? Wszyscy kandydaci z Częstochowy i okolic mogą umówić się na spotkanie z ATERIMA dzwoniąc wcześniej pod numer tel. 32 506 55 88.

Numery telefonów i adresy wszystkich biur ATERIMA MED można znaleźć TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15