Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED – zmiana godzin pracy 31 grudnia

Wszystkich kandydatów do pracy i pracowników ATERIMA MED informujemy, że 31 grudnia (poniedziałek) nasz Dział Rekrutacji oraz Dział Koordynacji i Wsparcia Opiekunów są do Waszej dyspozycji do godziny 15:00.

W ostatni dzień roku Dział Rekrutacji oraz Dział Koordynacji i Wsparcia Opiekunów ATERIMA MED wyjątkowo pracują krócej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i zachęcamy do kontaktu z nami do godziny 15:00.

Numery telefonów do wszystkich naszych biur można znaleźć tutaj. W sytuacjach wyjątkowych do dyspozycji wszystkich Opiekunów ATERIMA MED jest telefon alarmowy.

Do usłyszenia w Nowym Roku! :) 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy