Aktualności

Wyjedź do pracy z ATERIMA MED zaraz po Świętach!

Myślisz o wyjeździe do pracy w Niemczech jako opiekun, ale Święta chcesz spędzić w Polsce? Teraz w ATERIMA MED mamy jeszcze kilkanaście ofert pracy z wyjazdem zaraz po Świętach Bożego Narodzenia.

Wielu opiekunów nie decyduje się na wyjazd do Niemiec w grudniu, ponieważ zależy im na spędzeniu Świąt w Polsce. Należysz do tego grona? Mamy dla Ciebie propozycje z wyjazdem w okresie pomiędzy Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem. Co więcej, każdy Opiekun wyjeżdżający w tym okresie może również liczyć na dodatkową premię za jeden dzień świąteczny spędzony w pracy.

Warto również pamiętać o tym, że w styczniu zdecydowanie więcej opiekunów chce wyjechać do Niemiec. Przez to wybór ofert się zmniejsza, a czas oczekiwania – wydłuża. Wyjeżdżając jeszcze przed Nowym Rokiem nie musisz się tym martwić, bo pracę w styczniu masz zapewnioną!

Wyjeżdżając do Niemiec z ATERIMA MED masz gwarancję:

ikony-01

Zastanawiasz się nad pracą jako opiekun? Zadzwoń do nas już teraz – po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji pod numerem tel. 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.

Sprawdź nasze przykładowe oferty pracy! Możesz je łatwo przeglądać korzystając z naszej wyszukiwarki, którą znajdziesz TUTAJ. Dzięki wyszukiwarce ofert pracy masz możliwość filtrowania ogłoszeń po kątem m.in.

  • miejsca pracy,
  • płci podopiecznego,
  • długości wyjazdu.

sprawdź nasze oferty pracy