Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wyjedź do pracy z ATERIMA MED zaraz po Świętach!

Myślisz o wyjeździe do pracy w Niemczech jako opiekun, ale Święta chcesz spędzić w Polsce? Teraz w ATERIMA MED mamy jeszcze kilkanaście ofert pracy z wyjazdem zaraz po Świętach Bożego Narodzenia.

Wielu opiekunów nie decyduje się na wyjazd do Niemiec w grudniu, ponieważ zależy im na spędzeniu Świąt w Polsce. Należysz do tego grona? Mamy dla Ciebie propozycje z wyjazdem w okresie pomiędzy Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem. Co więcej, każdy Opiekun wyjeżdżający w tym okresie może również liczyć na dodatkową premię za jeden dzień świąteczny spędzony w pracy.

Warto również pamiętać o tym, że w styczniu zdecydowanie więcej opiekunów chce wyjechać do Niemiec. Przez to wybór ofert się zmniejsza, a czas oczekiwania – wydłuża. Wyjeżdżając jeszcze przed Nowym Rokiem nie musisz się tym martwić, bo pracę w styczniu masz zapewnioną!

Wyjeżdżając do Niemiec z ATERIMA MED masz gwarancję:

ikony-01

Zastanawiasz się nad pracą jako opiekun? Zadzwoń do nas już teraz – po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji pod numerem tel. 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.

Sprawdź nasze przykładowe oferty pracy! Możesz je łatwo przeglądać korzystając z naszej wyszukiwarki, którą znajdziesz TUTAJ. Dzięki wyszukiwarce ofert pracy masz możliwość filtrowania ogłoszeń po kątem m.in.

  • miejsca pracy,
  • płci podopiecznego,
  • długości wyjazdu.

sprawdź nasze oferty pracy

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy