Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

„Pielęgniarka radzi” i „Blog Koordynatorki” – sprawdź nowe porady ATERIMA MED!

Wszystkim opiekunom gorąco polecamy nowe cykle porad, które można znaleźć na naszej stronie internetowej i Facebooku. Nowe treści poruszają tematy bliskie każdemu opiekunowi osób starszych.

Pierwszy cykl to „Pielęgniarka radzi”, autorstwa Iwony Przybyło, czyli doświadczonej pielęgniarki dobrze znanej Opiekunom ATERIMA MED z codziennych dyżurów telefonicznych.

W nowym cyklu Iwona Przybyło dzieli się radami, które ułatwiają codzienną pracę opiekuna osoby starszej lub przewlekle chorej. Inspiracją są częste problemy zgłaszane przez opiekunów podczas dyżurów. Z porad dowiecie się m.in. co robić, kiedy podopieczny nie chce jeść lub jak poradzić sobie z nocnym wędrowaniem seniora.

W mojej pracy kieruję się pasją i szacunkiem do ludzi starszych i wszystkiego tego, co przeżyli. Podziwiam również opiekunów, którzy pracują z zamiłowaniem i oddaniem, bo wiem, że to trudna praca. Największą radość sprawia mi, kiedy moje rady są dla Was przydatne. Uwielbiam, gdy dzwonicie do mnie i mówicie: ‘Pani Iwonko, podziałało’. Moje serce rośnie wtedy do ogromnych rozmiarów :)” – mówi sama autorka.

Porady „Pielęgniarka radzi” znajdziecie TUTAJ.

Drugim nowym cyklem jest „Blog Koordynatorki”, autorstwa Patrycji Niewiadomskiej – kiedyś Opiekunki w ATERIMA MED, teraz Koordynatorki w Zespole Wsparcia Opiekunów. Patrycja w swojej pracy codziennie wspiera naszych Opiekunów i pomaga rozwiązać ewentualne problemy.

Sama o swojej pracy mówi tak: „Kiedy pracowałam w opiece, miałam szczęście, bo trafiałam na fajne rodziny i podopiecznych. Wiem, że nie do wszystkich opiekunów los uśmiechnął się tak jak do mnie. Dlatego tak ważne jest wsparcie Koordynatora! Na moim Blogu Koordynatorki opowiadam historie z codzienności opiekunek, pracujących w Niemczech. Wszystkie opisane przeze mnie sytuacje, znam z rozmów telefonicznych z opiekunkami. Staram się też zachęcić Opiekunów ATERIMA MED do kontaktu ze swoimi Koordynatorami – pokazuję, że naprawdę jesteśmy po to, aby pomagać :)”.

Więcej o pracy Koordynatora ATERIMA MED można przeczytać TUTAJ.

Zachęcamy do lektury! 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy