Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zapraszamy na „Spotkania z opieką”!

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w opiece w Niemczech mamy przyjemność zaprosić na „Spotkania z opieką”, z którymi zawitamy do Krakowa, Katowic, Łodzi i Gdańska.

iwona-przybylo„Spotkania z opieką” to okazja do pogłębienia swojej wiedzy z zakresu opieki nad osobami starszymi oraz uzyskania odpowiedzi na wiele pytań związanych z pracą w ATERIMA MED. Spotkania poprowadzi Iwona Przybyło, Kierownik Zespołu Wsparcia Pielęgniarskiego w Akademii Opiekunów.

Iwona Przybyło jest magistrem pielęgniarstwa. W swojej pracy kieruje się pasją do ludzi starszych, szacunkiem dla ich różnorodności i wszystkiego tego, co przeżyli. Od lat jest także zaangażowana w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Od poniedziałku do piątku wspiera Opiekunów osób starszych ATERIMA MED podczas dyżurów telefonicznych.

 

„Spotkania z opieką” odbędą się w listopadzie i grudniu w Krakowie, Katowicach, Łodzi oraz Gdańsku. Uczestnicy, którzy wezmą w nich udział, mogą liczyć na:

  • certyfikat o uczestnictwie,
  • dużą porcję wiedzy przekazywanej w przystępnej formie,
  • zestaw materiałów szkoleniowych,
  • możliwość konsultacji z prowadzącą i zadawania pytań,
  • poczęstunek.

Podczas każdego spotkania będziemy poruszać inny, ważny dla opiekunów temat. Nasz ekspert, Iwona Przybyło opowie o wyzwaniach codziennej opieki nad osobą chorą lub niesamodzielną, a konsultanci ATERIMA MED w miłej atmosferze przedstawią nasze oferty pracy w Niemczech i odpowiedzą na wszystkie pytania kandydatów. Przewidujemy, że spotkania potrwają około 2-3 godzin.

Do udziału szczególnie zachęcamy osoby, które myślą o wyjeździe do Niemiec w okresie świątecznym i otrzymania dodatkowej premii. Więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ

Harmonogram spotkań:

13 listopada (KATOWICE, ul. Opolska 17-19, lok. 110) – Transfer z głową – zadbaj o swój kręgosłup

14 listopada (KRAKÓW, ul. Lwowska 1/LU 2) – Transfer z głową – zadbaj o swój kręgosłup

21 listopada (ŁÓDŹ, ul. Kopernika 34) – Transfer z głową – zadbaj o swój kręgosłup

28 listopada (GDAŃSK, Aleja Grunwaldzka 138) – Transfer z głową – zadbaj o swój kręgosłup

5 grudnia (KRAKÓW, ul. Lwowska 1/LU 2) – Jak radzić sobie z pacjentem chorującym na demencję?

19 grudnia (KRAKÓW, ul. Lwowska 1/LU 2) – Jak zbudować pozytywne relacje z podopiecznym?

 

Jak się zgłosić?

Chęć udziału można zgłaszać do Akademii Opiekunów pod numerem tel. 12 347 64 94.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy