Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 3 Opiekunki przeglądają oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 5 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Światowy Dzień Osób Chorych na Alzheimera w ATERIMA MED

21 września obchodzimy Światowy Dzień Osób Chorych na Alzheimera. Jest to też pierwsza rocznica startu naszego wolontariatu, w którym uczestniczą pracownicy ATERIMA MED.

Wrzesień to Światowy Miesiąc Choroby Alzheimera. Hasło tegorocznych obchodów to „co 3 sekundy”. Według badań na Alzheimera i inne choroby otępienne cierpi 50 milionów ludzi na całym świecie, a właśnie co 3 sekundy pojawia się nowy przypadek zachorowania.

Wolontariat ATERIMA MED prowadzimy pod hasłem „Pamiętaj o mnie, gdy ja o sobie zapomnę”. W ramach wolontariatu nasi pracownicy od roku pomagają w aktywizacji podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera w Krakowie.

Dzięki udziałowi w wolontariacie możemy lepiej poznać charakter pracy opiekuna osób starszych, a także zrozumieć codzienne wyzwania opieki nad seniorami z otępieniem. Chcemy dzięki temu stawać się dla naszych Opiekunów jeszcze lepszym partnerem i pracodawcą.

W ciągu roku w wolontariacie wzięło udział 30 pracowników. Wzięliśmy również udział w wycieczce i pikniku podopiecznych i ich opiekunów.

Wolontariat merytorycznie wspiera Akademia Opiekunów, czyli partner ATERIMA MED. We współpracy z Akademią tworzymy wiele materiałów edukacyjnych skierowanych do naszych Opiekunów, tj. Elementarz Opiekuna osoby starszej, kursy zawodowe i językowe na platformie edukacyjnej, szkolenia oraz stacjonarne kursy języka niemieckiego.

Jak nasi pracownicy oceniają udział w tym projekcie? Co daje im kontakt z podopiecznymi ośrodka?

Zobaczcie, co na temat wolontariatu ma do powiedzenia Asia, która na co dzień pracuje w ATERIMA MED jako Zastępca Lidera w Dziale Koordynacji i Wsparcia Opiekunów.

Dzien-Alzheimera

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.