Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wyjedź zaraz po Świętach!

Część opiekunów planuje spędzić Święta w Polsce, ale myśli o wyjeździe do Niemiec tuż po nich. Teraz szukamy właśnie takich kandydatów.

W ofercie ATERIMA MED jest obecnie dużo propozycji z wyjazdem do Niemiec w okresie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy chcą spędzić Święta z rodziną w Polsce, ale później chętnie podreperują nadwyrężony prezentami domowy budżet.

W styczniu wielu opiekunów poszukuje pracy – dlatego warto zdecydować się na wyjazd jeszcze w grudniu, kiedy wybór jest znacznie większy, można liczyć na wyższe wynagrodzenie i łatwiej o ofertę pracy.

Wyjeżdzając z ATERIMA MED masz gwarancję:

U nas możesz liczyć na ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań – sprawdź tutaj, dlaczego w ATERIMA MED są najlepsze oferty pracy i powiedz nam, na czym szczególnie Ci zależy.

Po więcej ofert oraz informacji o dodatkowych wynagrodzeniach zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy