ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Złotówki czy euro

Złotówki czy euro? W ATERIMA MED sam wybierasz walutę wynagrodzenia

W ATERIMA MED masz możliwość wyboru waluty, w której będzie wypłacana pensja. Przeczytaj o opcjach wynagrodzenia i dowiedz się, co oferujemy naszym Opiekunom.

Kiedy opiekun wybiera walutę wynagrodzenia?

Każdy nowy Opiekun ATERIMA MED wybiera walutę wynagrodzenia na drugim etapie rekrutacji, czyli po sprawdzeniu poziomu języka niemieckiego. Jeśli opiekun przejdzie pozytywnie przejdzie rozmowę, proponujemy mu konkretną ofertę pracy. Po zaakceptowaniu stawki wynagrodzenia pytamy o walutę, w której opiekun chce je otrzymywać – w tym momencie opiekun podejmuje decyzję.

Czy można zmienić decyzję w sprawie waluty wynagrodzenia?

Tak. Jeśli opiekun wyjeżdża po raz kolejny z ATERIMA MED – może zmienić walutę wynagrodzenia podczas akceptacji warunków nowej oferty.

Jakie są warianty wynagrodzenia w ATERIMA MED?

W ATERIMA MED oferujemy trzy warianty wynagrodzenia:

  1. w złotówkach,
  2. w euro,
  3. mieszane (część wynagrodzenia w euro, część w złotówkach).
O czym trzeba pamiętać w przypadku pobierania wynagrodzenia w złotówkach?

Kwotę wynagrodzenia w ofercie podajemy w euro. Gdy opiekun decyduje się na pobieranie wypłaty w złotówkach, obowiązuje wtedy przewalutowanie z EUR na PLN według kursu banku.

Na czym dokładnie polega wariant mieszany wynagrodzenia?

W wariancie mieszanym część wynagrodzenia wypłacamy w euro, a część w złotówkach. Kwota wypłacana w euro to zazwyczaj ok. 400 EUR. Jak to wygląda w praktyce? Np. jeśli kwota wynagrodzenia opiekuna wynosi 1200 EUR – to wtedy 400 EUR przelewamy na konto walutowe, a 800 PLN na konto w złotówkach.

Czy aby pobierać wypłatę w euro trzeba mieć konto walutowe?

Tak. Jeśli opiekun wybiera wariant wypłaty w euro, musi posiadać konto walutowe. Założenie konta walutowego jest osobistą decyzją każdego opiekuna. Jeśli opiekun nie posiada własnego konta walutowego i nie chce go zakładać – może podać konto walutowe kogoś z rodziny.

Co wybrać – pensję w złotówkach czy w euro?

Wybór waluty wynagrodzenia zawsze należy do opiekuna i jest osobistą decyzją. Wypłatę w złotówkach najczęściej wybierają początkujący opiekunowie, którzy wyjeżdżają do Niemiec po raz pierwszy. Natomiast z wypłaty w euro, zazwyczaj korzystają doświadczeni opiekunowie. Coraz większą popularnością cieszy się w ATERIMA MED wariant mieszany, ponieważ pozwala na swobodniejsze korzystanie z pieniędzy za granicą. Więcej na temat płatności w Niemczech przeczytasz w naszym poradniku dla opiekuna. Znajdziesz go TUTAJ.

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania. Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń

Dodaj komentarz

Zamów bezpłatne połączenie →