Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 9 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 4 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Złotówki czy euro

Złotówki czy euro? W ATERIMA MED sam wybierasz walutę wynagrodzenia

W ATERIMA MED masz możliwość wyboru waluty, w której będzie wypłacana pensja. Przeczytaj o opcjach wynagrodzenia i dowiedz się, co oferujemy naszym Opiekunom.

Kiedy opiekun wybiera walutę wynagrodzenia?

Każdy nowy Opiekun ATERIMA MED wybiera walutę wynagrodzenia na drugim etapie rekrutacji, czyli po sprawdzeniu poziomu języka niemieckiego. Jeśli opiekun przejdzie pozytywnie przejdzie rozmowę, proponujemy mu konkretną ofertę pracy. Po zaakceptowaniu stawki wynagrodzenia pytamy o walutę, w której opiekun chce je otrzymywać – w tym momencie opiekun podejmuje decyzję.

Czy można zmienić decyzję w sprawie waluty wynagrodzenia?

Tak. Jeśli opiekun wyjeżdża po raz kolejny z ATERIMA MED – może zmienić walutę wynagrodzenia podczas akceptacji warunków nowej oferty.

Jakie są warianty wynagrodzenia w ATERIMA MED?

W ATERIMA MED oferujemy trzy warianty wynagrodzenia:

  1. w złotówkach,
  2. w euro,
  3. mieszane (część wynagrodzenia w euro, część w złotówkach).
O czym trzeba pamiętać w przypadku pobierania wynagrodzenia w złotówkach?

Kwotę wynagrodzenia w ofercie podajemy w euro. Gdy opiekun decyduje się na pobieranie wypłaty w złotówkach, obowiązuje wtedy przewalutowanie z EUR na PLN według kursu banku.

Na czym dokładnie polega wariant mieszany wynagrodzenia?

W wariancie mieszanym część wynagrodzenia wypłacamy w euro, a część w złotówkach. Kwota wypłacana w euro to zazwyczaj ok. 400 EUR. Jak to wygląda w praktyce? Np. jeśli kwota wynagrodzenia opiekuna wynosi 1200 EUR – to wtedy 400 EUR przelewamy na konto walutowe, a 800 PLN na konto w złotówkach.

Czy aby pobierać wypłatę w euro trzeba mieć konto walutowe?

Tak. Jeśli opiekun wybiera wariant wypłaty w euro, musi posiadać konto walutowe. Założenie konta walutowego jest osobistą decyzją każdego opiekuna. Jeśli opiekun nie posiada własnego konta walutowego i nie chce go zakładać – może podać konto walutowe kogoś z rodziny.

Co wybrać – pensję w złotówkach czy w euro?

Wybór waluty wynagrodzenia zawsze należy do opiekuna i jest osobistą decyzją. Wypłatę w złotówkach najczęściej wybierają początkujący opiekunowie, którzy wyjeżdżają do Niemiec po raz pierwszy. Natomiast z wypłaty w euro, zazwyczaj korzystają doświadczeni opiekunowie. Coraz większą popularnością cieszy się w ATERIMA MED wariant mieszany, ponieważ pozwala na swobodniejsze korzystanie z pieniędzy za granicą. Więcej na temat płatności w Niemczech przeczytasz w naszym poradniku dla opiekuna. Znajdziesz go TUTAJ.

Chcesz rozpocząć pracę jako opiekunka?


Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Dodaj komentarz

Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.