Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Złotówki czy euro

Złotówki czy euro? W ATERIMA MED sam wybierasz walutę wynagrodzenia

W ATERIMA MED masz możliwość wyboru waluty, w której będzie wypłacana pensja. Przeczytaj o opcjach wynagrodzenia i dowiedz się, co oferujemy naszym Opiekunom.

Kiedy opiekun wybiera walutę wynagrodzenia?

Każdy nowy Opiekun ATERIMA MED wybiera walutę wynagrodzenia na drugim etapie rekrutacji, czyli po sprawdzeniu poziomu języka niemieckiego. Jeśli opiekun przejdzie pozytywnie przejdzie rozmowę, proponujemy mu konkretną ofertę pracy. Po zaakceptowaniu stawki wynagrodzenia pytamy o walutę, w której opiekun chce je otrzymywać – w tym momencie opiekun podejmuje decyzję.

Czy można zmienić decyzję w sprawie waluty wynagrodzenia?

Tak. Jeśli opiekun wyjeżdża po raz kolejny z ATERIMA MED – może zmienić walutę wynagrodzenia podczas akceptacji warunków nowej oferty.

Jakie są warianty wynagrodzenia w ATERIMA MED?

W ATERIMA MED oferujemy trzy warianty wynagrodzenia:

  1. w złotówkach,
  2. w euro,
  3. mieszane (część wynagrodzenia w euro, część w złotówkach).
O czym trzeba pamiętać w przypadku pobierania wynagrodzenia w złotówkach?

Kwotę wynagrodzenia w ofercie podajemy w euro. Gdy opiekun decyduje się na pobieranie wypłaty w złotówkach, obowiązuje wtedy przewalutowanie z EUR na PLN według kursu banku.

Na czym dokładnie polega wariant mieszany wynagrodzenia?

W wariancie mieszanym część wynagrodzenia wypłacamy w euro, a część w złotówkach. Kwota wypłacana w euro to zazwyczaj ok. 400 EUR. Jak to wygląda w praktyce? Np. jeśli kwota wynagrodzenia opiekuna wynosi 1200 EUR – to wtedy 400 EUR przelewamy na konto walutowe, a 800 PLN na konto w złotówkach.

Czy aby pobierać wypłatę w euro trzeba mieć konto walutowe?

Tak. Jeśli opiekun wybiera wariant wypłaty w euro, musi posiadać konto walutowe. Założenie konta walutowego jest osobistą decyzją każdego opiekuna. Jeśli opiekun nie posiada własnego konta walutowego i nie chce go zakładać – może podać konto walutowe kogoś z rodziny.

Co wybrać – pensję w złotówkach czy w euro?

Wybór waluty wynagrodzenia zawsze należy do opiekuna i jest osobistą decyzją. Wypłatę w złotówkach najczęściej wybierają początkujący opiekunowie, którzy wyjeżdżają do Niemiec po raz pierwszy. Natomiast z wypłaty w euro, zazwyczaj korzystają doświadczeni opiekunowie. Coraz większą popularnością cieszy się w ATERIMA MED wariant mieszany, ponieważ pozwala na swobodniejsze korzystanie z pieniędzy za granicą. Więcej na temat płatności w Niemczech przeczytasz w naszym poradniku dla opiekuna. Znajdziesz go TUTAJ.

Chcesz rozpocząć pracę jako opiekunka?


Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7F, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń

Dodaj komentarz

Zamów bezpłatne połączenie →