Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jak korzystać z wyszukiwarki ofert pracy ATERIMA MED?

W ATERIMA MED dokładamy starań, aby zapewnić opiekunom dobre warunki pracy w Niemczech. Zależy nam m.in. na indywidualnym dopasowaniu oferty. By ułatwić znalezienie odpowiedniego zlecenia, udostępniamy pomocną wyszukiwarkę ofert pracy. Przeczytaj, jak z niej korzystać.

wyszukiwarka-ofert-ATERIMA-MED

Czym jest wyszukiwarka ofert pracy?

Wyszukiwarka ofert pracy w opiece to zakładka na stronie internetowej ATERIMA MED, gdzie w wygodny sposób można przeglądać przykładowe zlecenia. Znajdziesz ją TUTAJ lub klikając napis oferty pracy w lewym górnym rogu naszej strony internetowej.

W wyszukiwarce znajdują się wybrane oferty pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Można je wyświetlać i przeglądać według kilku kategorii:

 

  • miasto (np. Berlin, Bremen, Hamburg, okolice Kolonii i inne),
  • płeć seniora (Pani, Pan, para),
  • data wyjazdu,
  • czas trwania oferty (np. 3 tygodnie, 1 miesiąc, 1 miesiąc z możliwością przedłużenia, 6 tygodni, 6-8 tygodni, 6 tygodni z możliwością przedłużenia itd.).

Dlaczego warto skorzystać z wyszukiwarki ofert pracy w opiece?

Korzystając z wyszukiwarki ofert pracy, jeszcze szybciej znajdziesz zlecenie dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli zależy Ci na pracy w konkretnym terminie lub mieście, wyszukasz odpowiednią ofertę dzięki kilku kliknięciom.

Jak wyszukać ofertę?

Aby skorzystać z wyszukiwarki, wejdź na stronę z ofertami pracy. Na górze zobaczysz pasek z rozwijanymi opcjami do wyboru. Wybierz te, które Cię interesują, na przykład Berlin (miasto), Pani (płeć seniora), 1-15 grudnia (data wyjazdu), 2 miesiące (czas trwania oferty). Następnie kliknij pomarańczowy przycisk z napisem Szukaj. Na ekranie pojawi się lista ofert, które pasują do wybranych przez Ciebie kategorii.

Zwróć uwagę, że im więcej kategorii zaznaczysz, tym mniej ofert zobaczysz w wynikach wyszukiwania. Dlatego zachęcamy, by wybierać jedynie najważniejsze dla Ciebie kryteria – np. miejscowość, w której chcesz pracować.

Pamiętaj, że w wyszukiwarce znajduje się tylko część ogłoszeń z naszej puli. Nowe oferty pracy w Niemczech pojawiają się w ATERIMA MED codziennie i szybko zostają wybrane przez opiekunów. Jeśli więc nie znajdziesz na naszej stronie propozycji, która Ci odpowiada – skontaktuj się z nami. Konsultant ds. rekrutacji ATERIMA MED przejrzy pełną bazę aktualnych ofert pracy w Niemczech i przedstawi Ci tę, która najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań.

Możesz zgłosić się do nas na kilka sposobów:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15