Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Na platformie Akademii Opiekunów pojawiły się nowe materiały edukacyjne przygotowane specjalnie z myślą o Opiekunach osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED.

W kwietniu na platformie znajdziecie:

I. FILMY GRAMATYCZNE – odc. 4

Tym razem wyjaśniamy w nich:

Pod filmami zamieszczone są również ćwiczenia, w których sprawdzić można swoją wiedzę.

II. KONSULTACJE Z EKSPERTEM

Przypominamy, że od początku roku korzystać można z konsultacji z pielęgniarką, Panią Iwoną Przybyło – specjalistą pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii, terapeutą zajęciowym z wieloletnią praktyką w pracy z pacjentami cierpiącymi na choroby otępienne.

Pani Iwona rozmawiała już z wieloma Opiekunami i pomogła w tematach takich jak: transfer, problemy z połykaniem pokarmów, agresja u Seniorów z otępieniem i inne. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań naszemu ekspertowi za pośrednictwem platformy!

III. PLAN ĆWICZEŃ Z PODOPIECZNYM

Zachęcamy także do korzystania z materiałów nt. profilaktyki i terapii demencyjnej. Dostępny tam plan ćwiczeń z Podopiecznym, w cyklu 10-dniowym, ułatwi Wam codzienną pracę. Materiały zawierają wskazówki, jak postępować z osobami chorymi i zagrożonymi demencją.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!