Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Na platformie Akademii Opiekunów pojawiły się nowe materiały edukacyjne przygotowane specjalnie z myślą o Opiekunach osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED.

W kwietniu na platformie znajdziecie:

I. FILMY GRAMATYCZNE – odc. 4

Tym razem wyjaśniamy w nich:

Pod filmami zamieszczone są również ćwiczenia, w których sprawdzić można swoją wiedzę.

II. KONSULTACJE Z EKSPERTEM

Przypominamy, że od początku roku korzystać można z konsultacji z pielęgniarką, Panią Iwoną Przybyło – specjalistą pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii, terapeutą zajęciowym z wieloletnią praktyką w pracy z pacjentami cierpiącymi na choroby otępienne.

Pani Iwona rozmawiała już z wieloma Opiekunami i pomogła w tematach takich jak: transfer, problemy z połykaniem pokarmów, agresja u Seniorów z otępieniem i inne. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań naszemu ekspertowi za pośrednictwem platformy!

III. PLAN ĆWICZEŃ Z PODOPIECZNYM

Zachęcamy także do korzystania z materiałów nt. profilaktyki i terapii demencyjnej. Dostępny tam plan ćwiczeń z Podopiecznym, w cyklu 10-dniowym, ułatwi Wam codzienną pracę. Materiały zawierają wskazówki, jak postępować z osobami chorymi i zagrożonymi demencją.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy