Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Na platformie Akademii Opiekunów czekają na Was świeżutkie odcinki filmów o gramatyce niemieckiej oraz nowa lekcja w kursie o chorobach otępiennych! 

Wśród nowości w serwisie w maju znajdziecie:

I. FILMY GRAMATYCZNE – odc. 5, a w nich:

Zachęcamy też do sprawdzenia swojej wiedzy w ćwiczeniach zamieszczonych pod nagraniami :)

II. KURS O CHOROBACH OTĘPIENNYCH – lekcja 3

Nasi eksperci przygotowali dla Was kolejną porcję wiedzy na temat opieki nad Seniorem cierpiącym na demencję. W materiałach kontynuują poprzedni, obszerny temat, jakim jest komunikacja z Podopiecznym. Z tej części dowiecie się więcej m.in. o emocjach towarzyszących Opiekunowi w pracy i relacjach z rodziną seniora. Lekcja dostępna tutaj.

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów dostęp mają wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy