Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Blog Opiekunki – nowość na naszej stronie!

Na naszej stronie pojawiła się nowa zakładka – „Blog Opiekunki”. Znajdziecie tam wpisy jednej z Was – doświadczonej opiekunki osób starszych.

Henryka JanikAutorką wszystkich wpisów na blogu jest Pani Henryka Janik, Opiekunka ATERIMA MED z wieloletnim doświadczeniem w pracy w Niemczech. Pani Henryka była opiekunką dla 27 podopiecznych.

Mimo, że sama jest optymistką, Pani Henryka w swoich wpisach pokazuje różne strony pracy w opiece w Niemczech – zarówno te dobre, jak i te trudne. Pisze m.in. o rozłące z bliskimi, samotności, stresie i problemach na miejscu pracy. Poza tym, dzieli się też doświadczeniem i opowiada o swoich podopiecznych. Na blogu nie zabraknie też wielu rad i wskazówek, a styl pisania pani Henryki sprawia, że teksty czyta się jednym tchem.

Tematyka wpisów jest różnorodna, tak jak i zainteresowania autorki. Pani Henryka z zamiłowania jest zielarką i fanką zdrowego stylu życia. Z wpisów na blogu można wynieść nie tylko wiele cennych informacji na temat pracy jako opiekunka, ale także wiele wskazówek, jak dobrze zadbać o własne zdrowie!

„Po kilku latach pracy jako opiekunka zrobiłam ‘genialne’ odkrycie, że tak naprawdę to my, opiekunki – nasza kondycja psychiczna i fizyczna decyduje o jakości tej pracy. To my jesteśmy najważniejsze! My powinniśmy zadbać o siebie na tyle, na ile w tej pracy jest to możliwe!” pisze pani Henryka.

Wszystkie wpisy można znaleźć tutaj.

Zachęcamy do lektury przy dobrej kawie! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy