Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Blog Opiekunki – nowość na naszej stronie!

Na naszej stronie pojawiła się nowa zakładka – „Blog Opiekunki”. Znajdziecie tam wpisy jednej z Was – doświadczonej opiekunki osób starszych.

Henryka JanikAutorką wszystkich wpisów na blogu jest Pani Henryka Janik, Opiekunka ATERIMA MED z wieloletnim doświadczeniem w pracy w Niemczech. Pani Henryka była opiekunką dla 27 podopiecznych.

Mimo, że sama jest optymistką, Pani Henryka w swoich wpisach pokazuje różne strony pracy w opiece w Niemczech – zarówno te dobre, jak i te trudne. Pisze m.in. o rozłące z bliskimi, samotności, stresie i problemach na miejscu pracy. Poza tym, dzieli się też doświadczeniem i opowiada o swoich podopiecznych. Na blogu nie zabraknie też wielu rad i wskazówek, a styl pisania pani Henryki sprawia, że teksty czyta się jednym tchem.

Tematyka wpisów jest różnorodna, tak jak i zainteresowania autorki. Pani Henryka z zamiłowania jest zielarką i fanką zdrowego stylu życia. Z wpisów na blogu można wynieść nie tylko wiele cennych informacji na temat pracy jako opiekunka, ale także wiele wskazówek, jak dobrze zadbać o własne zdrowie!

„Po kilku latach pracy jako opiekunka zrobiłam ‘genialne’ odkrycie, że tak naprawdę to my, opiekunki – nasza kondycja psychiczna i fizyczna decyduje o jakości tej pracy. To my jesteśmy najważniejsze! My powinniśmy zadbać o siebie na tyle, na ile w tej pracy jest to możliwe!” pisze pani Henryka.

Wszystkie wpisy można znaleźć tutaj.

Zachęcamy do lektury przy dobrej kawie! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!