Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Na platformie Akademii Opiekunów pojawiły się nowe materiały edukacyjne przygotowane z myślą o Opiekunach osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED.

W sierpniu na platformie znajdziecie:

I. NOWE FILMY GRAMATYCZNE:

  • Poziom podstawowy – o czym dowiecie się z tej lekcji? W tym odcinku poznacie podstawowe zasady gramatyczne dotyczące stopniowania przysłówków i przymiotników. Lekcja dostępna jest tutaj.
  • Poziom zaawansowany – tematem lekcji są zdania przydawkowe względne – z filmu dowiecie się jak je rozróżniać i jak wygląda ich konstrukcja. Odcinek znajdziecie tutaj.

II. MATERIAŁY EDUKACYJNE Z SYMPOZJUM – w tym miesiącu publikujemy kolejny już film z Sympozjum „Z Tobą dam radę” – tym razem jest to zapis wykładu mgr Marleny Meyer – certyfikowanej trenerki w innowacyjnym amerykańskim programie edukacji o demencji „Positive Approach to Care” pt. „Teepa Snow i grupy wsparcia on-line prowadzone przez osoby, które żyją z demencją. Czy w Polsce jesteśmy już na to gotowi?”. Cały wykład można obejrzeć na platformie Akademii Opiekunów.

Teepa Snow to znany i ceniony ekspert ds. demencji w USA i Kanadzie. To właśnie ona wypowiedziała znamienne słowa: „DOPÓKI NIE MAMY LEKU, MAMY OPIEKĘ!”.

III. NOWY ARTYKUŁ w sekcji „Strefa relaksu”, z którego dowiecie się, jak dbać o dobrą kondycję swoich oczu!

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów dostęp mają wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Życzymy owocnej nauki i miłej lektury! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy