Aktualności

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Na platformie Akademii Opiekunów pojawiły się nowe materiały edukacyjne przygotowane z myślą o Opiekunach osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED.

W sierpniu na platformie znajdziecie:

I. NOWE FILMY GRAMATYCZNE:

  • Poziom podstawowy – o czym dowiecie się z tej lekcji? W tym odcinku poznacie podstawowe zasady gramatyczne dotyczące stopniowania przysłówków i przymiotników. Lekcja dostępna jest tutaj.
  • Poziom zaawansowany – tematem lekcji są zdania przydawkowe względne – z filmu dowiecie się jak je rozróżniać i jak wygląda ich konstrukcja. Odcinek znajdziecie tutaj.

II. MATERIAŁY EDUKACYJNE Z SYMPOZJUM – w tym miesiącu publikujemy kolejny już film z Sympozjum „Z Tobą dam radę” – tym razem jest to zapis wykładu mgr Marleny Meyer – certyfikowanej trenerki w innowacyjnym amerykańskim programie edukacji o demencji „Positive Approach to Care” pt. „Teepa Snow i grupy wsparcia on-line prowadzone przez osoby, które żyją z demencją. Czy w Polsce jesteśmy już na to gotowi?”. Cały wykład można obejrzeć na platformie Akademii Opiekunów.

Teepa Snow to znany i ceniony ekspert ds. demencji w USA i Kanadzie. To właśnie ona wypowiedziała znamienne słowa: „DOPÓKI NIE MAMY LEKU, MAMY OPIEKĘ!”.

III. NOWY ARTYKUŁ w sekcji „Strefa relaksu”, z którego dowiecie się, jak dbać o dobrą kondycję swoich oczu!

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów dostęp mają wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Życzymy owocnej nauki i miłej lektury! :)