Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Na platformie Akademii Opiekunów pojawiły się nowe materiały edukacyjne przygotowane z myślą o Opiekunach osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED.

W sierpniu na platformie znajdziecie:

I. NOWE FILMY GRAMATYCZNE:

  • Poziom podstawowy – o czym dowiecie się z tej lekcji? W tym odcinku poznacie podstawowe zasady gramatyczne dotyczące stopniowania przysłówków i przymiotników. Lekcja dostępna jest tutaj.
  • Poziom zaawansowany – tematem lekcji są zdania przydawkowe względne – z filmu dowiecie się jak je rozróżniać i jak wygląda ich konstrukcja. Odcinek znajdziecie tutaj.

II. MATERIAŁY EDUKACYJNE Z SYMPOZJUM – w tym miesiącu publikujemy kolejny już film z Sympozjum „Z Tobą dam radę” – tym razem jest to zapis wykładu mgr Marleny Meyer – certyfikowanej trenerki w innowacyjnym amerykańskim programie edukacji o demencji „Positive Approach to Care” pt. „Teepa Snow i grupy wsparcia on-line prowadzone przez osoby, które żyją z demencją. Czy w Polsce jesteśmy już na to gotowi?”. Cały wykład można obejrzeć na platformie Akademii Opiekunów.

Teepa Snow to znany i ceniony ekspert ds. demencji w USA i Kanadzie. To właśnie ona wypowiedziała znamienne słowa: „DOPÓKI NIE MAMY LEKU, MAMY OPIEKĘ!”.

III. NOWY ARTYKUŁ w sekcji „Strefa relaksu”, z którego dowiecie się, jak dbać o dobrą kondycję swoich oczu!

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów dostęp mają wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Życzymy owocnej nauki i miłej lektury! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15