Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Na platformie Akademii Opiekunów pojawiły się nowe materiały edukacyjne przygotowane specjalnie z myślą o Opiekunach osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED. W marcu na platformie znajdziecie:

I. MATERIAŁY EDUKACYJNE Z SYMPOZJUM

W grudniu 2016 roku Akademia Opiekunów była organizatorem Sympozjum „Z Tobą dam radę”, gdzie w jednym miejscu udało się nam zgromadzić specjalistów, którzy na co dzień w swojej pracy zajmują się osobami żyjącymi z demencją.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Opiekunów, z ogromną radością rozpoczynamy cykl publikacji wykładów i warsztatów z naszego Sympozjum. Chcemy podzielić się tym, co najcenniejsze – wiedzą.

W tym miesiącu na naszej platformie prezentujemy:

  • zapis warsztatów z mgr Marleną Meyer, pierwszym polskim trenerem w innowacyjnym amerykańskim programie edukacji o demencji „Positive Approach to Care” oraz „The GEMs: Brain Change Model”. Positive Approach to Care (PAC) to program edukacji o demencji oraz o opiece w demencji.
  • wykład dra hab. Dariusza Włodarka – lekarza medycyny, dietetyka, autora wielu podręczników i publikacji w zakresie dietetyki oraz specjalisty w zakresie żywienia osób z chorobami neurodegeneracyjnymi, pt. „Żywienie osób z chorobą Alzheimera – na co zwrócić szczególną uwagę?”.

Mamy nadzieję, że materiały z sympozjum Akademii Opiekunów pozwolą na to, aby każdy dzień poświęcony pracy z osobą cierpiącą na choroby otępienne stał się łatwiejszy, a opieka była jeszcze bardziej profesjonalna. W przyszłym miesiącu udostępnimy kolejne filmy – tym razem będzie to wykład mgr Marleny Meyer oraz zapis warsztatów przeprowadzonych przez mgr Małgorzatę Dzienniak na temat zaburzeń zachowania w zespołach otępiennych.

II. NOWE FILMY GRAMATYCZNE

Akademia Opiekunów specjalnie dla Was przygotowała kolejne filmiki, w których prowadzący wyjaśniają zawiłości niemieckiej gramatyki. W odcinkach nr 15 kontynuowane są obszerne zagadnienia z poprzedniego miesiąca, czyli:

  • Poziom podstawowy: ciąg dalszy informacji o rodzajnikach. W których sytuacjach używamy rodzajnika określonego, kiedy rodzajnika nieokreślonego, a kiedy jeszcze w ogóle nie stosujemy rodzajnika. Ćwiczymy na przykładach! Lekcję zobaczyć można tutaj.
  • Poziom zaawansowany: dalsze informacje na temat rekcji czasowników. Ostatnio prowadzący skupili się na czasownikach, które wymagają dopełnienia w bierniku (Akkusativie). W drugiej części tematu omawiają pozostałe przypadki. Lekcję zobaczyć można tutaj.

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów dostęp mają wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Życzymy owocnej nauki! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy