Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Na platformie Akademii Opiekunów pojawiły się nowe materiały edukacyjne przygotowane specjalnie z myślą o Opiekunach osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED. W kwietniu na platformie znajdziecie:

I. MATERIAŁY EDUKACYJNE Z SYMPOZJUM

W grudniu 2016 roku Akademia Opiekunów była organizatorem Sympozjum „Z Tobą dam radę”, gdzie w jednym miejscu udało się zgromadzić wiodących specjalistów, którzy na co dzień w swojej pracy zajmują się osobami z demencją.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Opiekunów udostępniamy zapis wykładów i warsztatów z Sympozjum. Chcemy podzielić się tym, co najcenniejsze – wiedzą oraz cennymi wskazówkami, które mogą znacznie ułatwić codzienną opiekę nad osobami z demencją.

W tym miesiącu na naszej platformie pojawi się:

  • zapis warsztatów z mgr Małgorzatą Dzienniak pt. "Zaburzenia zachowania w zespołach otępiennych – jak wspomagać farmakoterapię?". Małgorzata Dzienniak jest psychologiem, który od 10 lat pracuje w Środowiskowym Domu Samopomocy przy Łódzkim Towarzystwie Alzheimerowskim bezpośrednio z chorymi i ich opiekunami.
  • wykład mgr Marleny Meyer – pierwszego polskiego trenera w innowacyjnym amerykańskim programie edukacji o demencji. Marlena Meyer oprócz warsztatów (które opublikowaliśmy w ubiegłym miesiącu) wygłosiła również wykład pt. "Teepa Snow i grupy wsparcia on-line prowadzone przez osoby, które żyją z demencją. Czy w Polsce jesteśmy już na to gotowi?”. Dla wszystkich osób zaangażowanych w opiekę ta metoda to prawdziwy przełom w myśleniu o tym, co to znaczy żyć z demencją.

Mamy nadzieję, że materiały z Sympozjum Akademii Opiekunów pozwolą na to, aby każdy dzień poświęcony pracy z osobą cierpiącą na choroby otępienne stał się łatwiejszy, a opieka była jeszcze bardziej profesjonalna.

Relację z całego wydarzenia można obejrzeć tutaj.

II. NOWE FILMY GRAMATYCZNE

Na www.akademiaopiekunow.pl czekają na Was kolejne odcinki wideo o gramatyce niemieckiej. A w nich – nie tylko nowe tematy, ale całkiem nowa formuła filmu! Co się zmieniło? Przekonajcie się sami oglądając lekcje, zdradzimy tylko, że do Tomka dołączył kolejny prowadzący.

A z nowych lekcji nauczycie się:

  • Poziom podstawowy – odmiany zaimków osobowych (Die Deklination der Personalpronomen), czyli jak powiedzieć „ja, Ty, on, ona…” w celowniku lub bierniku? Odcinek zobaczyć można tutaj.
  • Poziom zaawansowany – o czasowniku "lassen" (Das Verb "lassen"), który ma bardzo wiele znaczeń. Skupimy się na takich, które są najbardziej przydatne. Odcinek dostępny jest tutaj.

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów dostęp mają wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Życzymy owocnej nauki!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy