Aktualności

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Na platformie Akademii Opiekunów pojawiły się nowe materiały edukacyjne przygotowane specjalnie z myślą o Opiekunach osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED. W czerwcu na platformie znajdziecie:

I. NOWE FILMY GRAMATYCZNE:

  • Poziom podstawowy – o spójnikach, których użycie wymaga, aby zdanie przybrało konstrukcję szyku przestawnego. Ćwiczymy na przykładach z dialogu. Odcinek zobaczyć można tutaj.
  • Poziom zaawansowany – czym jest rekcja przymiotnika i jak ją stosować. Na koniec lekcji – ciekawostka od eksperta z Niemiec. Odcinek dostępny jest tutaj.

II. MATERIAŁY EDUKACYJNE Z SYMPOZJUM – w tym miesiącu publikujemy kolejny film z Sympozjum „Z Tobą dam radę” – tym razem jest to zapis wykładu dra Michała Gwiżdża pt. „Obciążenie psychiczne opiekunów i przeciwdziałanie syndromowi wypalenia”. W wykładzie zaprezentowane zostaną praktyczne i skuteczne metody przeciwdziałania wypaleniu emocjonalnemu – powszechnemu syndromowi osób zajmujących się chorymi z otępieniem.

III. NOWY ARTYKUŁ w sekcji „Strefa relaksu”, z którego dowiecie się, czym różnią się polskie i niemieckie przepisy drogowe.

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów dostęp mają wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Życzymy owocnej nauki i miłej lektury!