Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wyjedź teraz i zyskaj Premię Letnią!

Interesujesz się pracą opiekuna osób starszych w Niemczech? Naprawdę warto zgłosić się właśnie teraz, bo w ATERIMA MED mamy wyjątkowo dużo ofert pracy w całych Niemczech i atrakcyjne Premie Letnie. Dowiedz się więcej!

premie-letnie-ATERIMA-MED

1. Lato w ATERIMA MED – ile można zarobić?

Atrakcyjne zarobki to jeden z ważniejszych powodów, dla którego wyjazdy do pracy jako opiekunka osób starszych cieszą się tak dużą popularnością. Osoba z dobrą znajomością języka niemieckiego może zarobić w ATERIMA MED nawet 1300 Euro na rękę za miesiąc, co daje ponad 10 tysięcy złotych za dwumiesięczny wyjazd w okresie wakacji. Do tego dochodzą atrakcyjne Premie Letnie.

2. Kto może liczyć na Premię Letnią?

Wszystkich naszych pracowników traktujemy sprawiedliwie, dlatego Premię Letnią mogą otrzymać zarówno osoby, które dopiero się do nas zgłaszają, jak i Opiekunowie już zatrudnieni w ATERIMA MED. Bez względu na znajomość języka niemieckiego i staż pracy!

3. Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać Premię Letnią?

Premię Letnią może otrzymać opiekun, który wyjedzie z ATERIMA MED do Niemiec w lipcu lub sierpniu oraz przepracuje u nas nieprzerwanie min. 90 dni. Dla najwytrwalszych opiekunów gwarantowana Premia może wynieść nawet 180 Euro!

Ważne! Osoby, które chcą wziąć udział w akcji, powinny zgłosić się do Działu Rekrutacji lub swojego Koordynatora i podpisać regulamin.

4. Na co mogę liczyć w ATERIMA MED?

Każdy Opiekun zatrudniony w ATERIMA MED ma zapewnione m.in.:

 • legalne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
 • możliwość wyboru waluty – EUR lub PLN
 • dodatkowe, prywatne ubezpieczenie medyczne na wypadek choroby za granicą
 • stałą opiekę polskojęzycznego Koordynatora (także w weekendy i święta)
 • opłacony przejazd w obie strony
 • darmowe wyżywienie oraz zakwaterowanie w domu seniora
 • dostęp do profesjonalnych szkoleń przygotowujących do zawodu w wygodnej formie elektronicznej lub bardziej tradycyjnych materiałów
 • wsparcie Ekspertów w formie dyżurów telefonicznych

5. Gdzie mogę znaleźć oferty pracy ATERIMA MED?

Wybrane oferty pracy dla opiekunek w Niemczech można znaleźć tutaj. Nasza wyszukiwarka ofert umożliwia znalezienie oferty dopasowanej do indywidualnych preferencji każdego kandydata. Dzięki wyszukiwarce można doprecyzować takie kryteria jak: miejsce pracy, płeć seniora, czas trwania zlecenia oraz preferowaną datę wyjazdu do Niemiec.

Jeśli nie możesz znaleźć wśród ofert na stronie czegoś dla siebie, skontaktuj się z nami! Nasz konsultant udzieli Ci dodatkowych informacji.

6. JAK MOGĘ SIĘ ZGŁOSIĆ?

Pierwszym etapem, który rozpoczyna rekrutację jest kontakt kandydata na opiekuna osób starszych z naszą firmą. Zgłosić się można na kilka wygodnych sposobów:

 • wypełniając formularz internetowy na naszej stronie,
 • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
 • stacjonarnie, odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj.
 • odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy