Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Rozlicz swój PIT już teraz!

Aby uniknąć pośpiechu i stresu, warto rozliczyć swój PIT już teraz. To szczególnie ważne dla Opiekunów, którzy w najbliższych tygodniach planują wyjazd do Niemiec.

rozlicz-swoj-PIT-juz-terazTermin rozliczenia podatku dochodowego mija 2 maja, ale zachęcamy, by zająć się tym już teraz – dzięki temu uniknąć można pośpiechu i dodatkowego obowiązku z okresie Świąt Wielkanocnych i tuż po nich.

Warto pamiętać, że w tym roku Ministerstwo Finansów wprowadziło ułatwienie w rozliczaniu PIT. Teraz zeznanie podatkowe może sporządzić za nas pracownik Urzędu Skarbowego. Wystarczy złożyć przez internet wniosek PIT-WZ. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Wychodząc naprzeciw naszym pracownikom, ATERIMA MED również stara się ułatwić rozliczenie podatku dla naszych Opiekunów. W razie potrzeby nasz Dział Kadr i Płac może wysłać skan rozliczenia rocznego drogą e-mailową. Wszyscy Opiekunowie, którzy chcieliby otrzymać taki skan, proszeni są o bezpośredni kontakt z Działem Kadr i Płac oraz podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL i adresu zameldowania.

Kontakt z Działem Kadr i Płac jest możliwy pod numerem telefonu: 12 341 14 24 lub pod adresem e-mailowym kadry@aterima-med.pl.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy