Aktualności

Rozlicz swój PIT już teraz!

Aby uniknąć pośpiechu i stresu, warto rozliczyć swój PIT już teraz. To szczególnie ważne dla Opiekunów, którzy w najbliższych tygodniach planują wyjazd do Niemiec.

rozlicz-swoj-PIT-juz-terazTermin rozliczenia podatku dochodowego mija 2 maja, ale zachęcamy, by zająć się tym już teraz – dzięki temu uniknąć można pośpiechu i dodatkowego obowiązku z okresie Świąt Wielkanocnych i tuż po nich.

Warto pamiętać, że w tym roku Ministerstwo Finansów wprowadziło ułatwienie w rozliczaniu PIT. Teraz zeznanie podatkowe może sporządzić za nas pracownik Urzędu Skarbowego. Wystarczy złożyć przez internet wniosek PIT-WZ. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Wychodząc naprzeciw naszym pracownikom, ATERIMA MED również stara się ułatwić rozliczenie podatku dla naszych Opiekunów. W razie potrzeby nasz Dział Kadr i Płac może wysłać skan rozliczenia rocznego drogą e-mailową. Wszyscy Opiekunowie, którzy chcieliby otrzymać taki skan, proszeni są o bezpośredni kontakt z Działem Kadr i Płac oraz podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL i adresu zameldowania.

Kontakt z Działem Kadr i Płac jest możliwy pod numerem telefonu: 12 341 14 24 lub pod adresem e-mailowym kadry@aterima-med.pl.