Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Rozlicz swój PIT już teraz!

Aby uniknąć pośpiechu i stresu, warto rozliczyć swój PIT już teraz. To szczególnie ważne dla Opiekunów, którzy w najbliższych tygodniach planują wyjazd do Niemiec.

rozlicz-swoj-PIT-juz-terazTermin rozliczenia podatku dochodowego mija 2 maja, ale zachęcamy, by zająć się tym już teraz – dzięki temu uniknąć można pośpiechu i dodatkowego obowiązku z okresie Świąt Wielkanocnych i tuż po nich.

Warto pamiętać, że w tym roku Ministerstwo Finansów wprowadziło ułatwienie w rozliczaniu PIT. Teraz zeznanie podatkowe może sporządzić za nas pracownik Urzędu Skarbowego. Wystarczy złożyć przez internet wniosek PIT-WZ. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Wychodząc naprzeciw naszym pracownikom, ATERIMA MED również stara się ułatwić rozliczenie podatku dla naszych Opiekunów. W razie potrzeby nasz Dział Kadr i Płac może wysłać skan rozliczenia rocznego drogą e-mailową. Wszyscy Opiekunowie, którzy chcieliby otrzymać taki skan, proszeni są o bezpośredni kontakt z Działem Kadr i Płac oraz podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL i adresu zameldowania.

Kontakt z Działem Kadr i Płac jest możliwy pod numerem telefonu: 12 341 14 24 lub pod adresem e-mailowym kadry@aterima-med.pl.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!