Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Mamy najlepszych partnerów w całych Niemczech!

W ATERIMA MED możemy pochwalić się współpracą z najlepszymi pośrednikami! Sprawdź, co dzięki temu zyskują zatrudnieni u nas Opiekunowie.

W Niemczech współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i godnymi zaufania pośrednikami, którzy w pełni angażują się w swoją pracę. Oni również doceniają nasz profesjonalizm i odpowiedzialną postawę, co owocuje kierowaniem do nas najlepszych ofert pracy.

Nasi Opiekunowie zawsze mogą liczyć na Koordynatorów ATERIMA MED, którzy odpowiadają na pytania, pomagają rozwiązać problemy oraz są z Opiekunami w stałym kontakcie telefonicznym i e-mailowym. Można na nich liczyć także w weekendy i święta.Współpracujący z nami pośrednicy również w razie potrzeby pomagają Opiekunom, wykorzystując to, że są blisko ich miejsca pracy.

Jeden z naszych partnerów postanowił uwiecznić dobrą współpracę z Opiekunami ATERIMA MED w swoim regionie – zobaczcie sami!

 Danuta Grablewska   2016-12-08 at 10.46.05_1Malgorzata Murat 2016-12-19 at 14.17.06_1Monika Wolska 2016-12-12 at 12.02.16_1

Zobacz oferty pracy w całych Niemczech od najlepszych pośredników.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy