Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Mamy najlepszych partnerów w całych Niemczech!

W ATERIMA MED możemy pochwalić się współpracą z najlepszymi pośrednikami! Sprawdź, co dzięki temu zyskują zatrudnieni u nas Opiekunowie.

W Niemczech współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i godnymi zaufania pośrednikami, którzy w pełni angażują się w swoją pracę. Oni również doceniają nasz profesjonalizm i odpowiedzialną postawę, co owocuje kierowaniem do nas najlepszych ofert pracy.

Nasi Opiekunowie zawsze mogą liczyć na Koordynatorów ATERIMA MED, którzy odpowiadają na pytania, pomagają rozwiązać problemy oraz są z Opiekunami w stałym kontakcie telefonicznym i e-mailowym. Można na nich liczyć także w weekendy i święta.Współpracujący z nami pośrednicy również w razie potrzeby pomagają Opiekunom, wykorzystując to, że są blisko ich miejsca pracy.

Jeden z naszych partnerów postanowił uwiecznić dobrą współpracę z Opiekunami ATERIMA MED w swoim regionie – zobaczcie sami!

 Danuta Grablewska   2016-12-08 at 10.46.05_1Malgorzata Murat 2016-12-19 at 14.17.06_1Monika Wolska 2016-12-12 at 12.02.16_1

Zobacz oferty pracy w całych Niemczech od najlepszych pośredników.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!