Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

W ATERIMA MED jesteśmy w stałym kontakcie z Opiekunami!

W ATERIMA MED bardzo dużą wagę przykładamy do częstego kontaktu z zatrudnionymi u nas Opiekunami. Nasi Koordynatorzy zawsze są do Waszej dyspozycji.

Podsumowaliśmy ilość połączeń odbieranych i wykonywanych przez pracowników Działu Obsługi Klienta ATERIMA MED. Prezentują się one następująco:

  • łączna liczba zarejestrowanych połączeń przychodzących wyniosła 26 795,
  • Dział Obsługi Klienta odbierał średnio aż 750 połączeń miesięcznie,
  • 77 432 – ta imponująca liczba prezentuje natomiast ilość połączeń wychodzących do naszych Opiekunów!

Wynika z tego jasno, że nasi Opiekunowie często do nas dzwonią – a my do nich jeszcze częściej! :) Na jedną rozmowę przychodzącą wykonujemy trzy wychodzące. Do tego dochodzą setki SMSów i maili!

Jak widać, dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy zawsze mogli na nas polegać – także w weekendy i święta.

W Dziale Obsługi Klienta staramy się ciągle rozwijać, błyskawicznie odbierać telefony i mieć jak najlepszy kontakt z wszystkimi naszymi pracownikami.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy