Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

W ATERIMA MED jesteśmy w stałym kontakcie z Opiekunami!

W ATERIMA MED bardzo dużą wagę przykładamy do częstego kontaktu z zatrudnionymi u nas Opiekunami. Nasi Koordynatorzy zawsze są do Waszej dyspozycji.

Podsumowaliśmy ilość połączeń odbieranych i wykonywanych przez pracowników Działu Obsługi Klienta ATERIMA MED. Prezentują się one następująco:

  • łączna liczba zarejestrowanych połączeń przychodzących wyniosła 26 795,
  • Dział Obsługi Klienta odbierał średnio aż 750 połączeń miesięcznie,
  • 77 432 – ta imponująca liczba prezentuje natomiast ilość połączeń wychodzących do naszych Opiekunów!

Wynika z tego jasno, że nasi Opiekunowie często do nas dzwonią – a my do nich jeszcze częściej! :) Na jedną rozmowę przychodzącą wykonujemy trzy wychodzące. Do tego dochodzą setki SMSów i maili!

Jak widać, dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy zawsze mogli na nas polegać – także w weekendy i święta.

W Dziale Obsługi Klienta staramy się ciągle rozwijać, błyskawicznie odbierać telefony i mieć jak najlepszy kontakt z wszystkimi naszymi pracownikami.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15