Aktualności

Jedne z najwyższych premii świątecznych i mnóstwo ofert do wyboru!

W ATERIMA MED w dalszym ciągu czeka na Was mnóstwo ofert pracy w Niemczech z premią świąteczną. Są to m.in. zlecenia w okolicach Kolonii, Düsseldorfu, Bielefeld i Essen, a także w okolicach Saarlandu, ale nie tylko.

W grudniu mamy w ofercie wiele krótkich zleceń – nawet na 1 miesiąc! Szczególnie jednak doceniamy Opiekunów wyjeżdżających na dłużej – osoby, które przepracują z nami co najmniej 90 dni, mogą liczyć na wysokie premie – nawet do 300 Euro!

W puli ogłoszeń czekają na Was głównie oferty pracy na zastępstwa – oznacza to, że na miejscu była już co najmniej jedna Opiekunka i oferta jest przez nas sprawdzona. Wszystkie nasze oferty pochodzą od najbardziej profesjonalnych pośredników w Niemczech, dla których jesteśmy kluczowym partnerem – to owocuje najlepszymi ofertami pracy dla naszych Opiekunów!

Co więcej, regularnie rozmawiamy z naszymi Opiekunami w Niemczech i szczegółowo aktualizujemy wszystkie informacje dotyczące zarówno zlecenia, jak i podopiecznego. Warto podkreślić, że pomimo że w większości są to oferty na zastępstwa, to w wielu przypadkach można będzie wyjeżdżać do tych miejsc pracy również w późniejszych miesiącach (np. w systemie wymian dwóch Opiekunów).

Poza dodatkowym wynagrodzeniem za pracę w Święta naszym Opiekunom gwarantujemy:

• sprawdzone miejsce pracy i bezpieczne zatrudnienie
• nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży
• stałą i profesjonalną opiekę ze strony naszych Koordynatorów
• wsparcie ekspertów – m.in. doświadczonej pielęgniarki

„Trafiłam na ATERIMĘ – była reklama wyjazdu na święta. Zdecydowałam się wyjechać w okresie świątecznym ze względu na większe prawdopodobieństwo szybszego wyjazdu. Skorzystałam z okazji i się udało. Dzięki firmie mogłam zrealizować swoje marzenie i pójść na studia” – mówi Klaudia z Mikołowa, Opiekunka osób starszych ATERIMA MED, która po raz pierwszy wyjechała do Niemiec właśnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Historię Klaudii możesz poznać w naszym filmie

Oferty pracy ze świąteczną premią możesz przejrzeć TUTAJ. Zapraszamy do aplikowania już teraz, póki wybór ofert jest duży!