Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jedne z najwyższych premii świątecznych i mnóstwo ofert do wyboru!

W ATERIMA MED w dalszym ciągu czeka na Was mnóstwo ofert pracy w Niemczech z premią świąteczną. Są to m.in. zlecenia w okolicach Kolonii, Düsseldorfu, Bielefeld i Essen, a także w okolicach Saarlandu, ale nie tylko.

W grudniu mamy w ofercie wiele krótkich zleceń – nawet na 1 miesiąc! Szczególnie jednak doceniamy Opiekunów wyjeżdżających na dłużej – osoby, które przepracują z nami co najmniej 90 dni, mogą liczyć na wysokie premie – nawet do 300 Euro!

W puli ogłoszeń czekają na Was głównie oferty pracy na zastępstwa – oznacza to, że na miejscu była już co najmniej jedna Opiekunka i oferta jest przez nas sprawdzona. Wszystkie nasze oferty pochodzą od najbardziej profesjonalnych pośredników w Niemczech, dla których jesteśmy kluczowym partnerem – to owocuje najlepszymi ofertami pracy dla naszych Opiekunów!

Co więcej, regularnie rozmawiamy z naszymi Opiekunami w Niemczech i szczegółowo aktualizujemy wszystkie informacje dotyczące zarówno zlecenia, jak i podopiecznego. Warto podkreślić, że pomimo że w większości są to oferty na zastępstwa, to w wielu przypadkach można będzie wyjeżdżać do tych miejsc pracy również w późniejszych miesiącach (np. w systemie wymian dwóch Opiekunów).

Poza dodatkowym wynagrodzeniem za pracę w Święta naszym Opiekunom gwarantujemy:

• sprawdzone miejsce pracy i bezpieczne zatrudnienie
• nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży
• stałą i profesjonalną opiekę ze strony naszych Koordynatorów
• wsparcie ekspertów – m.in. doświadczonej pielęgniarki

„Trafiłam na ATERIMĘ – była reklama wyjazdu na święta. Zdecydowałam się wyjechać w okresie świątecznym ze względu na większe prawdopodobieństwo szybszego wyjazdu. Skorzystałam z okazji i się udało. Dzięki firmie mogłam zrealizować swoje marzenie i pójść na studia” – mówi Klaudia z Mikołowa, Opiekunka osób starszych ATERIMA MED, która po raz pierwszy wyjechała do Niemiec właśnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Historię Klaudii możesz poznać w naszym filmie

Oferty pracy ze świąteczną premią możesz przejrzeć TUTAJ. Zapraszamy do aplikowania już teraz, póki wybór ofert jest duży!

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy