Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

„Bezpieczna praca za granicą” wyróżniona!

Z dumą informujemy, że projekt ATERIMA MED i Stowarzyszenia PoMOC znalazł się w gronie 51 najbardziej znaczących inicjatyw edukacyjnych w Polsce! Nasze działanie bierze tym samym udział w głosowaniu internautów, do którego serdecznie zapraszamy.

edukacyjne-dzialania-biznesu-aterima-med

„Edukacyjne działania biznesu. Lista najbardziej znaczących inicjatyw” to pierwsze w Polsce zestawienie najlepszych działań na rzecz zwiększania świadomości na społecznie ważne tematy. Skład zestawienia wybrała kapituła ekspertów z różnych sektorów, m.in. administracji, środowiska akademickiego i biznesu.

Inicjatywy były oceniane m.in. pod kątem: istotności problemu, jakości prowadzonych działań, a także nowatorskiego podejścia. Według tych kryteriów do zestawienia wybrana została „Bezpieczna praca za granicą” – projekt ATERIMA MED i zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia PoMOC. Jego celem jest przeciwdziałanie współczesnemu niewolnictwu i handlowi ludźmi oraz pomoc ich ofiarom. Wspólnie edukujemy na temat zagrożeń, by tym samym zwiększyć bezpieczeństwo osób poszukujących pracy poza krajem.

Wybrane inicjatywy biorą udział w głosowaniu internautów. Zachęcamy do oddawania głosu na „Bezpieczną pracę za granicą”! Można to zrobić do 13 listopada za pośrednictwem strony:

www.glosowanie.odpowiedzialnybiznes.pl

Liczymy na Wasze głosy!

Więcej informacji na temat „Bezpiecznej pracy za granicą” znaleźć można na stronie www.bezpieczny-wyjazd.eu.

Inicjatorem powstania listy edukacyjnych działań biznesu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy