Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

„Bezpieczna praca za granicą” wyróżniona!

Z dumą informujemy, że projekt ATERIMA MED i Stowarzyszenia PoMOC znalazł się w gronie 51 najbardziej znaczących inicjatyw edukacyjnych w Polsce! Nasze działanie bierze tym samym udział w głosowaniu internautów, do którego serdecznie zapraszamy.

edukacyjne-dzialania-biznesu-aterima-med

„Edukacyjne działania biznesu. Lista najbardziej znaczących inicjatyw” to pierwsze w Polsce zestawienie najlepszych działań na rzecz zwiększania świadomości na społecznie ważne tematy. Skład zestawienia wybrała kapituła ekspertów z różnych sektorów, m.in. administracji, środowiska akademickiego i biznesu.

Inicjatywy były oceniane m.in. pod kątem: istotności problemu, jakości prowadzonych działań, a także nowatorskiego podejścia. Według tych kryteriów do zestawienia wybrana została „Bezpieczna praca za granicą” – projekt ATERIMA MED i zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia PoMOC. Jego celem jest przeciwdziałanie współczesnemu niewolnictwu i handlowi ludźmi oraz pomoc ich ofiarom. Wspólnie edukujemy na temat zagrożeń, by tym samym zwiększyć bezpieczeństwo osób poszukujących pracy poza krajem.

Wybrane inicjatywy biorą udział w głosowaniu internautów. Zachęcamy do oddawania głosu na „Bezpieczną pracę za granicą”! Można to zrobić do 13 listopada za pośrednictwem strony:

www.glosowanie.odpowiedzialnybiznes.pl

Liczymy na Wasze głosy!

Więcej informacji na temat „Bezpiecznej pracy za granicą” znaleźć można na stronie www.bezpieczny-wyjazd.eu.

Inicjatorem powstania listy edukacyjnych działań biznesu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15