Aktualności

Grupa ATERIMA na Kraków Business Run 2016!

4 września już po raz piąty odbył się charytatywny bieg sztafetowy, czyli Kraków Business Run. W tym roku Fundację Jaśka Meli Poza Horyzonty wsparło aż 1000 krakowskich drużyn, które pobiegły dla Agnieszki i Rafała – tegorocznych podopiecznych fundacji.

Grupa ATERIMA do której należy ATERIMA MED z radością stanęła na starcie biegu z reprezentacją aż dwóch drużyn „Stajemy na głowie by dobiec” i „Więcej w głowie niż w nogach”. Każdy zespół liczył 5 osób i składał się z pracowników różnych działów naszej firmy. W ramach sztafety każdy zawodnik miał do pokonania 3,8-kilometrową trasę biegnącą wokół krakowskiego Rynku. 

Kraków Business Run to charytatywny bieg, który ma na celu zbieranie pieniędzy na zakup protez, aby umożliwić osobom po amputacjach normalne życie. Bieg organizowany był równolegle w aż sześciu miastach Polski: Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu i w Gdańsku.

Nasze drużyny dobiegły do mety ze świetnym czasem 01:45:18 oraz 01:54:57. Jednak nie wynik jest najważniejszy! Bardzo się cieszymy, że kolejny raz mogliśmy być częścią tak wspaniałej inicjatywy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu, którzy pobiegli, by inni mogli stanąć na nogi!

ATERIMA_KBR2016_B